Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αλεξανδρα ειναι μια νεαρη ιεροοδουλη με ομροφο γλυκο προσωπο με μια ελια πανω απο τα χειλη,λευκο δερμα,μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι,κοντη σε αναστημα,ωραια μικρα στητα φυσικα βυζακια και κανονικο σωμα με πιασηματα στον κωλο.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα χαμογελαστη και ευδιαθετη.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα και λεει οτι ειναι βερα Ελληνιδα.Εβγαλε το στρινγκακι της και ξαπλωσε με το κωλαρακι της προς τα εμενα και λιγο πλαγια.Κατι σαν σταση 69.Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε να με πιπωνει.Εγω εβλεπα την ωραια της κωλοτρυπιδα που δυστυχως δεν προσφερει.Οταν εβαζα δαχτυλο στο μουνακι της τοτε αυτη τραβιοταν μπροστα οποτε σταματησα.Η πιπα της ειχε ηταν αδιαφορη,ρηχη και ειχε μετρια διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε ηθελε να ανεβει απο πανω αλλα εγω την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στο ωραιο ξυρισμενο της μουνακι στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και την εγλυφα στον λαιμο και στα βυζακια και αυτη επαιζε με το στηθος μου.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα και της τον καρφωσα.Ωραια η θεα της στα τεσσερα.Την γαμουσα σε δυνατους ρυθμους και αυτη βογγουσε αλλα εδειχνε να αντεχει.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια και την τραβουσα απο τα μαλλια.Αυτη δεν παραπονεθηκε καθολου και γυρνουσε το κεφαλι πισω και μου εριχνε καυλωτικες ματιες.Ειχε υποταχτει στις ορεξεις μου.Μετα απο μερικα λεπτα δεν αντεξα και αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα,ντυθηκε,με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας,η Αλεξανδρα ειναι μια αρκετα εμφανισιμη ιεροδουλη.Απο τις πιο ωραιες αυτη την περιοδο στο Μεταξι.Προσφερει απλο τυποποιημενο σεξ αλλα δεν το κανει με υφος ντιβας και δεν εχει μη μου απτου συμπεριφορα.Ειναι μια ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να περασεις καλα.Το εχει με το social time και σπαει τον παγο.Εχει δουλεψει επισης σε στουντιο καθως και στην Φυλης.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησε.Η συνευρεση εγινε στο ισογειο.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, sotis99, Ημεδαπος και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού