Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 185 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καθήμενος στην καρέκλα του γραφείου μου παίρνω μία τζούρα καφέ από τον αγαπημένο μου Danesi, τοποθετώ μια μπάρα heats στην συσκευή και τραβάω μία ρουφηξιά… Αυτή η πρώτη διάχυση νικοτίνης πάντα μου προκαλούσε μία ελαφριά ζάλη και ταυτόχρονη ευχαρίστηση σαν να ήταν η πρώτη μου φορά…
Σαν να ήταν η πρώτη μου φορά κύλησε το ραντεβού μου με την Μαρία… Γνήσια γυναίκα θηλυκό με Γ κεφαλαίο αφού με μέθυσε με την όμορφη παρουσία της Έρωτας κόλλησε επάνω μου για να με μεθύσει με το άρωμά της… Αυτό ήταν και τα δύο σώματα έγιναν ένα… σε ένα ερωτικό παιγνίδι που κράτησε δύο ώρες και εμένα στο τέλος με ένα γλυκό χαμόγελο στα χείλη… Έρωτας
Ο αριθμός επικοινωνίας υπήρχε πάντα αποθηκευμένος στο τηλέφωνό μου και έτσι με δύο τρία μηνύματα στο viber κανονίστηκε η συνάντηση μαζί της σε ξενοδοχείο των Βορείων Προαστίων ( βλ. αντίστοιχη κριτική )
Η Μαρία απόλυτα τυπική στην ώρα της εισέβαλε στον χώρο μου με τον αέρα της γυναίκας που ήρθε για να κυριεύσει κουρσέψει αυτό το αρσενικό Γερο-μύστης του οποίου έπεσε το σαγόνι μόλις την είδε με τα μαύρα τα πρόστυχα εσώρουχά της…. Προσκύνημα Σώμα πραγματικά αψεγάδιαστο που θα ζήλευαν κοπέλες πολύ μικρότερης ηλικίας και με μία κοιλίτσα - το φετιχ μου - για φίλημα... Γλώσσα
Οι φωτογραφίες λένε την μισή αλήθεια… την άλλη μισή πρέπει να την δείς, αγγίξεις γευτείς από κοντά…. και πάλι απορείς πώς γίνεται να διατηρείται σε τόσο άψογη φόρμα… Μεγάλο χαμόγελο
Συνήθως η πρώτη φορά με μία γυναίκα είναι και λίγο διερευνητική προσπαθώντας να βρει ο ένας τα πατήματα του άλλου… η Μαρία όμως δεν κώλωσε πουθενά και ανέλαβε να με οδηγήσει στα δικά της ερωτικά μονοπάτια .
Αφού με μπανιάρισε σχολαστικά ανέλαβε να μου δείξει την τέχνη της στο στοματικό έρωτα κάτι για το οποίο έχουν χυθεί τόνοι από μελάνι… Τα λόγια είναι περιττά όπως θα έλεγε και η Μαρινέλλα…!!! όταν μιλούν τα σαρκώδη ζουμερά και υγρά χείλη της Μαρίας. Στο σεξ είναι μετοχική προσπαθεί να καταλάβει τι σου αρέσει η ακολουθεί αυτό που της λες ωσάν πειθήνια εταίρα… Ναι!
Πάντα ευγενική, χαμογελαστή με λάγνες ματιές στα τέσσερα – ωιμέ τι υπέροχο πωπουδάκι είναι αυτό…!! Χωρούσε στις δύο παλάμες μου…. Μωρό αν διαβάζεις μην αδυνατίσεις άλλο - λικνιζόταν καρφωνόταν πάνω μου σαν μην υπάρχει αύριο… Κατσικογάμης
Ακόμη και όταν κάπου εκεί στο τέλος είχα αρχίσει να παραδίδω πνεύμα - δεν φταίω εγώ ο θανατηφόρος συνδυασμός Μ-Μ έφταιγε δηλ. Μαρία – Μαρτίνι – δεν πτοήθηκε ανέλαβε δράση και με έναν απίστευτο τρόπο blow fingerjob Χμμμ; έδωσε τέλος στο μαρτύριό μου κάτι που διαγράφτηκε στο χαμογελαστό μουτράκι της και στο γεμάτο έκπληξη βλέμμα μου…. Προσκύνημα
Είναι πραγματικά πολύ καλή και στην επικοινωνία μιλώντας άψογα για την καταγωγή της την ελληνική γλώσσα με πολύ καλή άρθρωση και χροιά! Απόρησα με αυτά που έχουν κατά καιρούς γραφτεί για αυτό το θέμα και τα οποία δεν έχουν καμία βάση πάντα κατά την δική μου εκτίμηση.
Είναι πολύ γλυκιά και ευγενική και πιστεύω πως αν κάποιος της φερθεί αντίστοιχα θα περάσει πραγματικά πολύ όμορφα μαζί της.
Όπως καταλάβατε ήταν ένα άκρως επιτυχημένο ραντεβού με μία κοπέλα που αξίζει every penny you pay και φυσικά είναι VFM…! Ελπίζω να τα ξαναπούμε στο εγγύς μέλλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2018
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
borbi2525
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.747
Πόντοι:
5.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, alpula, WHATABOUTFUCK και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2018
Good job φιλε μου...Ετσι να μπαινει δυναμικα ο χειμωνας και οχι μονο Γλώσσα Κατσικογάμης
15 Οκτωβρίου, 2018
Πολλά έκρυψες, Κεφάλι σε τοίχο! για πες και τα υπόλοιπα... Γλώσσα
17 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Look who is talking...1!! Χαμόγελο Χαμόγελο
17 Οκτωβρίου, 2018
Ωχ σε χαλασανε και σενα οι κακες παρεες με τους παππουληδες Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Ευγε νεε μου για το υφος γραφης σου
E
Excalibur
17 Οκτωβρίου, 2018
Ωραια περιγραφη.. με λιγο στυλ απο the Saint. Χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5