Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Respect μεγάλο στον φωτοσοπά Προσκύνημαγια το υπέροχο πρόσωπο από τα Zara που όμως δε θα δεις ποτέ στην πραγματικότητα!!!Καπέλο
Παγκόσμια πρωτοτυπία ότι ψώνισα παλτό από Zara στις 2 τα μεσάνυχτα με 140 ευρώ!!!Μαλακία
Σώμα αδύνατο, αγύμναστο με λευκή επιδερμίδα, ζουμερό αλλά χαλαρό κωλαράκι και βυζί που τείνει στο μηδέν με ωραία όμως ρόγα!
Η Zara είναι το ακριβώς αντίθετο από την Alexa!!!!
H Alexa σηκώνει δύο τετράγωνα στο πόδι απο τις φωνές όταν τη γαμας ενώ η Zara πρέπει να έχει ως αγαπημένα παιχνίδια το "αγαλματάκια ακίνητα" και τον "μικρό Βούδα" όπου όποιος βγάλει άχνα πρώτος χάνει!!!!!Money Mouth
Άργησε μισή ώρα και όταν μπήκε ζήτησε πρώτα αλκοόλ και με διαφορά 18 δευτερολέπτων τα λεφτά!!!Χμμμ;
Μιλάει καλά Αγγλικά αλλά έχει εκνευριστικό στυλακι!!!
Δεν έχει αντιληφθεί ότι πληρώνεται για να γαμηθεί!
Είμαι βέβαιος ότι έρχεται να τσεπώσει το παραδάκι κι αν τυχόν σε ερωτευτεί να σου κάτσει κιόλας...
Γλωσσοφιλα ελάχιστα αλλά η τύπισσα είχε φάει πιτόγυρο μάλλον πριν γιατί βρωμαγε κρεμμύδι!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Πίπα Zara από τα Lidl με άπειρο χέρι και τόσο ρηχή όσο η λογοτεχνία των Άρλεκιν.
Προσωπικά δε με καβλωσε καθόλου και έκανα φιλότιμες προσπάθειες για να μου σηκωθεί.
Εάν κάποιος μου έβαζε κουίζ για την αγαπημένη της ταινία θα έλεγα με 200% βεβαιότητα το "Μάτια ερμητικά κλειστά". Κι εκτός από αυτό αγαπημένη της έκφραση το "No no no no" .....Κεφάλι σε τοίχο!
Κάποια στιγμή ένιωσα ότι γαμαω ένα χλωμό πτώμα!!!!
Στην ερώτηση της γιατί χάθηκε η στύση μου κσι εαν έχω σνιφάρει κόκα της απάντησα ότι δε με καβλώνει να γαμάω μια γκόμενα που κάθεται ακίνητη ξάπλα με κλειστά τα μάτια.
Μου απάντησε οτι δεν είμαι σωστός και ειλικρινής γιατί τη "γάμαγα" 15 ολόκληρα λεπτά. Κεφάλι σε τοίχο!
Σκέφτηκα να πέσω στα γόνατα και να της ζητήσω συγνωμη που το έκανα αυτό..... αλλά σηκώθηκα όρθιος και της είπα να έρθει κοντά και να τον πάρει στο στόμα μπας και καταφέρω να τη χύσω.
Έκανε ότι δεν κατάλαβε και πήγε προς το μπάνιο.
Τη ρωτάω "που πας"?
Μου λέει "να κάνω ντουζ".... Απέμενε ακόμα κανένα 10λεπτο.Κεφάλι σε τοίχο!
Εκείνη την ώρα έστειλα μήνυμα στο γραφείο "Άλλη μια μέτρια συνάντηση με ένα πιτσιρίκι που δεν κάνει γι αυτή τη δουλειά!" για να λάβω την απάντηση "ΛYΠAMAI ΠOΛY ΠOY TO AKOYΩ. EXOYME AKOYΣEI ΠOΛY KAΛA ΣXOΛEIA ΓIA TH ZAPA . KAMIA ΦOPA EINAI ΘEMA XHMEIAΣ ΦYΣIKA"
Σκέφτηκα "δεν κατάφερα να κάνω την πριγκίπισσα του παραμυθιού να με ερωτευτεί.... Μα θράσος που το είχα κι εγώ! Λες και ήταν καμμιά πουτάνα που πληρώνεται για να γαμηθεί"!!!!!
Και γυρνώντας σπίτι βλέπω κατόπιν εορτής ότι κι άλλοι δύο τύποι με κακό βαθμό στη χημεία ψώνισαν το ίδιο παλτό Zara!!!!Θυμός
Α, πα πα πα!!!! Την αδίκησα την κοπέλα.Ντροπή Εμείς οι 3 έχουμε το πρόβλημα εκείνη είναι μια χαρά!Καπέλο
Εγώ δεν την ξαναβλεπα ούτε κι αν με πλήρωναν.
Εαν όμως κάποιος θέλει να πάρει σειρά για το δοκιμαστηριο ώστε να προβάρει το παλτό προτείνω 3-4 ώρες ραντεβού, λουλούδια και μονόπετρο! Α! Και εντατικά φροντιστήρια χημείας!!!! Μην είμαστε κι αχάριστοι!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.363
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., mrstudiotherapyy, koge και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2018
FYI, το πιτόγυρο ή όποια άλλη μαλακία είναι τίγκα στο σκόρδο ή κρεμμύδι, δεν είναι τυχαίο ή αστοχία. Γίνεται επίτηδες για να μην παίξει γλωσσόφιλο. Δεν είναι χαζές, το αντίθετο.
15 Οκτωβρίου, 2018
Έπρεπε να τους πεις ότι με την κοπέλα στις φωτογραφίες θα είχες χημεία ενώ με το μπάζο που σου έστειλαν λογικό να μην έχεις.
P
px75
15 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγραψες!!!Πολυ εξυπνη κινηση για αποφυγξ φιλιων με γλωσσα...!
17 Οκτωβρίου, 2018
Ζωγράφισες τύπε!!
Γαμω τις κριτικες!!!
Όσον αφορά το κρεμμύδι...το έχω περάσει και για μένα μπαίνει στη ίδια κατηγορία με το να είναι χεσμενη ας πούμε.ΑΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για call girl που πληρώνεται για γαμησι.
HB
Hell Boy 29
22 Οκτωβρίου, 2018
Εγώ πέρασα πολύ καλά φίλοι μου παντως. Ή Αλήθεια είναι ότι αν πριν κλείσω ρνβ είχα διαβάσει αυτή τη κριτική δεν θα έκλεινα . Αλλά δεν την είδα κ έκλεισα ρνβ. Μερικές φορές καλό θα ήταν ν ακούμε το ένστικτό μας γιατί εγώ έζησα ακριβώς τ αντίθετο. Πολύ τρυφερή κυρία με τρομερή καυλα μέσα κ έξω της .
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5