Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατέβηκα Φυλής με σκοπό να πάρω την Νικόλ.Πιστευα ότι θα ήταν στο 72 αλλά τζιφος.Αφου δεν ήταν εκεί έψαξα να βρω κάπου αλλού να καταθέσω αλλά τίποτα δεν μου έκανε κλικ.Τελευταια στάση το 71 ισόγειο.Μπαινω μέσα και η τσα2 λέει έχω δύο κοπέλες Νικόλ και Ντιάνα.Εδω είμαστε λέω.Βγαινει η Νικόλ λέει το πρόγραμμα ελ.στομ, κώλο,κλπ.Τσουπ δίνω το παράβολο και μπαίνω στο δωμάτιο.Περιμενα κανα πεντάλεπτο και άκουγα από έξω την τσα2 να μιλάει με τις κοπέλες και να μην βγάζουν άκρη.. συννενόηση μπουζούκι που λέμε.Σε μια φάση μπαίνουν στο δωμάτιο η τσα2 με την Ντιάνα.Μου λέει η τσα2 ξέρεις αγγλικά, ξέρω της λέω,μου λέει να περάσεις με την Ντιάνα γιατί έχει χαθεί η μπάλα.Της λέω τι πρόγραμμα κάνει και είπε ότι και η Νικόλ πλην του ελεύθερου στοματικού.Αφου την ξαναρωτησα αν είναι να περιμένω την άλλη αλλά μου λέει άστο καλύτερα,της λέω οκ θα πάρω την Ντιάνα και τσουπ το μωρό μπουκαρει μέσα.Την Ντιάνα την είχα ξαναδεί πολύ ωραίο μωρό ωραία φάτσα, καλό σώμα,κωλι πολύ ωραίο που το δίνει, βυζί μικρό.Το μωρό είναι πρόσχαρο μιλάγαμε μόνο στην αγγλική.Στα του αγώνος προκαταρκτικά πέρα από παίξιμο του πέους δεν κάνει κάτι άλλο, αλλά τουλάχιστον είναι κοντά σου ώστε να πιάνεις ότι μπορείς.Οταν καβλωσα μου έβαλε καποτα και άρχισε το πνευστό το οποίο δεν είναι ανεπανάληπτο αλλά είχε και κάποια ντιπ, γενικά το προσπαθούσε αλλά είναι αματουρ ακόμη.Μπαλακια δεν ασχολήθηκε.Οταν τελείωσε την έβαλα ιεραποστολικό.Αρχικα από μουνί αφού πρώτα έβαλε λίγο κρέμα.Αρχισα να πιστονιαζω σε χαλαρούς ρυθμούς ενώ παράλληλα την φιλούσα στο λαιμό της και τα βυζάκια της.Ειχε ανταπόκριση η μικρή ικανοποιητική.Υστερα από λίγο της ζήτησα το κωλι της.Δεν έφερε καμία αντηρηση και μόνο με ρώτησε αν θέλω στη στάση αυτή η σε κάποια άλλη.Αφου της είπα όπως είμαστε βάζει λίγο τζελ πάλι στην πίσω τρυπουλα της και μου λέει πάμε σιγά στην αρχή.Της τον έβαλα σιγά σιγά ήταν στενή κωλοτρυπίδα ομολογώ και όσο πέρναγε η ώρα είχε μπει όλο μέσα και παλινδρομουσε στο στενό της κωλαράκι.Ηταν ωραίο θέαμα ενώ η συμμετοχή της είχε αυξηθεί με κραυγουλες και διάφορα λογακια, της έβαζα και δάχτυλα στο στόμα και αυτό πήγε έτσι μέχρι τέλους.Στραγγιξα στο κωλαράκι της και το ευχαριστήθηκα.Με ευχαρίστησε και αποχώρησε από το δωμάτιο.
Εν κατακλείδι μια ευχάριστη κατάθεση σε ένα ωραίο άπειρο μωρό, όχι σπασαρχι αρκεί να της φερθειται ανάλογα.Επομενος στόχος η Νικόλ και το κωλαρακι της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , anoixtiri, flynow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού