Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228492
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση είχε γίνει περίπου την Άνοιξη του 2017.Η συνεννόηση έγινε με ένα τηλέφωνο και δώσαμε ραντεβού για γνωστό ξενοδοχείο στο χώρο του Μεταξουργείου.
Πάω στο ξενοδοχείο στέλνω τον αριθμό δωματίου και πάω για μπανάκι. Η Άντζελα ήρθε στην ώρα της,σέξυ ντυμένη,με ένα ολόσωμη κολλητό φορενα που τονιζε της βυζάρες της. Μολις με είδε μου έριξε ένα τυπικό-ψυχρό χαμόγελο και μπήκε στο δωμάτιο. Πηγε στο κρεβάτι,καθησε και μου κάνει νόημα να κάτσω στην πολυθρόνα. Εγώ πήγα και καθησα δίπλα της και την αγκάλιασα. Δεν τραβήχτηκε αλλά μου έβγαλε ότι δεν της άρεσε ότι δεν έκανα ότι ήθελε και πηγε να μου πιασει την κουβέντα. Εγώ αμεσως αρχισα το χουφτωμα και παράλληλα μιλουσα μαζί της.Επειδη δεν την πολυακουγα ,γιατι η καυλα για να γαμισω ηταν μεγάλη αρχισα να της κατεβάζω τις τυραντες από το φόρεμα της.Η Άντζελα άφησε να πέσουν οι τυραντες από τους ώμους της και επειδή το φορεμα κολησε στο σουτιέν το τράβηξε και έπεσε προς τα κάτω. Της βγάζω το σουτιέν και αρχιζω το πιπίλισμα.Το έχω πει πάμπολλες φορές ότι είμαι βυζολαγνος και ισως αυτός ειναι ο λογος που την διάλεξα.Εκει που ευχαριστιομουνα τα βυζια της με σταματάει και μου λέει οτι θα παει για μπάνιο. Πηγαίνει κανει το μπανάκι και βγαινει τυλιγμένη με μια πετσέτα. Έρχεται στο κρεβάτι που ήμουν ξαπλωμένος και αρχίζει να με φιλάει στο λαιμό και σιγά σιγά κατέβαινε προς τα κάτω. Έκανε μια μικρή στάση στα στήθη μου και ασχολήθηκε με τι ρόγες μου.Μετα τράβηξε τον δρόμο της και κατέβηκε στην επίμαχη περιοχή. Άρχισε την πίπα που ήταν αρκετά καλή. Παράλληλα ασχολήθηκε και με τις μπάλες. Η πούτσα μου ,είχε γινει κάγκελο και περνει το σκουφάκι μου το φοράει και ανεβαινει απο πανω μου και αρχιζει ενα σιγανό ανεβοκατέβασμα.Το μόνο καλο που ηταν σε αυρη τη σταση ηταν οτι χουφτωνα και έβλεπα τα βυζια της.Δεν μου πολυ-άρεσε αυτή η στάση και την βαζω μα ξαπλώσει μπρούμυτα και με λιγο σηκωμένο τον γοφο της και αρχισα το κάρφωμα.Πάνω στο καρφωμα η Άντζελα εβγαζε κατι κραυγές (που μου φάνηκαν ψεύτικες),έριχνα και σκαμπιλια στα κωλομερια της και εκει το αχ βαχ ηταν πιο δυνατο και μαλλον πιο αληθινό. Τοτε αποφάσισα να γυρίσω και ευσθ βρεθηκαμε σε στάση αναποδης καουμπόησας.Εκει ήταν το highlight του ραντεβού. Η Άντζελα εκεί έδωσε ρέστα. Καμία σχέση με την προηγούμενη φορά. Πήγαινε πάνω κάτω γρήγορα και δυνατά όσο έπρεπε. Εγώ το μόνο που έκανα(εκτός από το να ευχαριστίεμαι)ήταν να δίνω σκαμπίλια στα κωλομαγουλα της.Καπου εκεί ένιωθα ότι θα έρθει το τέλος την λέω να σηκωθεί,βγαζει την καποτα και τον πήρε στο στόμα της και κατέθεσα την πρώτη δόση.
Μπανάκι και από τους δύο,λίγο μπλα μπλα από εμένα,η Άντζελα μούγκα,κυριολεκτικά και πέρασε λιγάκι η ώρα. Έτσι αποφάσισα να αρχίσω τον δεύτερο γύρο και πήγα και την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλάω στο λαιμό και μετά πήγα κατευθείαν στα στήθη της.Εκατσα κάποια λεπτάκια στα στήθη της(τα ευχαριστήθηκα στο φουλ,άλλωστε για αυτό το λόγο τα έφτιαξε)και η τσαπου είχε γίνει κλαρίνο. Φοράω το σκουφάκι και άρχισα να την πηδάω.Εκει η Άντζελα δεν έβγαζε άχνα. Ήταν μέσα στην μούγκα,λες και είχαμε κάποιο παιδάκι δίπλα μας και δεν ήθελε να το ενοχλήσει. Τότε την γυρνάω στα 4 και μπουκαρω στην πίσω πόρτα και αρχίζω αμέσως το σφυροκόπημα.Εδεοξε ότι αντέχει γιατί δεν παραπονέθηκε και με αυτή τη στάση ελειξε και ο δεύτερος γύρος.
Αυτά έγιναν με την Άντζελα και επαιτε συνέχεια.

Υ.Γ.1.Αν ήταν λιγάκι πιο επικοινωνιακή και πιο θερμή στο μπλα μπλα τότε θα ήταν και μια κλάση ανώτερη. Με χάλασε που ήταν ψυχρή στην είσοδο της,άλλα και στο ημίχρονο του παιχνιδιού ελαχιστα πράγματα.

Υ.Γ.2.Μου φάνηκε ότι,ότι κάνει το κάνει μηχανικά. Αυτό ήταν το χειρότερο μου.Για αυτό το λόγο έβαλα ίσως στο αν θα ξανασυναντουσα την κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2018

Χρωστούμενη κριτική part 3!!!
από kwstasxat
14-10-2018
H συνάντηση είχε γίνει περίπου την Άνοιξη του 2017



Αχαχαχαχα....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ρε παιχτη πουλάς Κεφάλι σε τοίχο! τρέλα??? Καλύτερα να την άφηνες καμιά 10ετία να σιτέψειΜαλακία και να επεξεργαστείς όλες τις λεπτομέρειες. Τόσο φρέσκια κριτική συνάντησης, είναι άσκοπη.
16 Οκτωβρίου, 2018
John.Greek δεν κατάλαβα το σχόλιο σου.Για κάντο λίγο λιανά...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2