Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατα την πρωινη μου εξορμηση στο μεταξουργειο αναζητουσα κανα καινουριο κοριτσι να καταθεσω...
Ενστικτωδως μπηκα στο ιασ 37 ισογειο οπου ειδα τον Ιβαν Σαββιδη να κανει τον τσατσο,
Ποια κοπελα εχεις τον ρωτησα.
Την Μαρινα !!! Μου ειπε με περηφανια !!
Το ονομα δε μου ελεγε κατι για αυτο εκατσα στον καινουριο αφρατο καναπε και περιμενα την κορασιδα οπου αργουσε
χαρακτηριστικα.
Περασε η ωρα και στο σαλονι βγηκε η Μαρινα !!!!
Τι μουνι ειναι αυτο θεε μου !!! Ειπα απο μεσα μου.
Εβγαλα το 15αρι πανικοβλητος και περασα δωματιο.
Στα πεταχτα ρωτησα τον τσατσο τη προγραμμα κανει η κοπελα και μου ειπε απλο.
Απλο και στα 15 αναρωτηθηκα Χμμμ; , ναι αλλα τετοια μουνια δε τα βρισκεις καθε μερα και ειδικα στο μεταξι.
Βεβαια η Μαρινα ειναι εμφανισης 20ρικου που γαμιεται στα 15 ασε που το απλο προγραμμα δεν ισχυει μεσα... Ναι!
Η Μαρινα λοιπον ειναι μια 22χρονη Ρωσσιδα ψηλη γυρω στο 1,75 με ενα πολυ ομορφο προσωπο πεντακαθαρο και λαμπερο.
Τα μαλλια της καστανα μεχρι τους ωμους και τα ματια της καστανοπρασινα.
Το κορμι της ειναι μοντελε εμφανισης με αδυνατα μακρια καλλιγραμμα ποδια και ωραιο στητο κωλο,
το στηθος της 1,5αρι τσιτα σφιχτο με ομορφες ρωγες, δεν υπηρχε ιχνος κυτταριτιδας στα ποδια της και στα κωλομερια της.
Περιμενα κατακαυλωμενος την κορασιδα να ερθει στο δωματιο, οταν μπηκε στο δωματιο η Μαρινα την αρπαξα αγκαλια
και της επεσα για γλωσσοφιλα.
Σην αρχη ηταν δισκτακτικη αλλα με λιγη επιμονη απο μερους μου υπεκυψε και αρχισε να γλωσσοφιλιαζει
δυνατα, πραγματικα της ρουφηξα τη γλωσσα και οτι σαλιο υπηρχε μεσα στο στομα.
Την εγδυσα μονος μου και την εστησα στα τεσσερα οπου βουτηξα τη μουρη μου μεσα στον κωλο της και ρουφαγα
μουνι-κωλο με την ιδια να της αρεσει οπως μου ειπε.
Το μουνι της πολυ ομορφο ροζουλί πεντακαθαρο και καλοσχηματισμενο, μακαρι να μπορουσα να παρω το μουνι της σπιτι μου και να το γλειφω ολη μερα.
Ξαπλωσα και μου περασε σκουφο, μου εκανε πιπα μετρια χωρις να τον βαζει ολο μεσα και με λιγο χερι χωρις περασμα
απο μπαλες.
Την ξαναεστησα στα τεσσερα και μπηκα μεσα της φουριοζος οπου αρχισα να την γαμαω δυνατα με τα κωλομερια της να παλλονται και την ιδια
να βογγαει δυνατα. Δεν εκλεψε και εκατσε και τον εφαγε κανονικοτατα.
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου την βυζαξα χωρις γκρινιες απο μερους της, της ανοιξα τις ποδαρες τον εχωσα στο μουνι της
και με τα ποδια της στον ωμο μου την γαμησα και παλι δυνατα με την κορασιδα να τον τρωει μεχρι τη μητρα.
Για να την ξεκουρασω λιγακι ξαπλωσα επανω της αγκαλιαστηκαμε και αρχισαμε τα γλωσσοφιλα.
Χαϊδευα τα ομορφα μακρια ποδια της τα οποια ειναι απαλα και μεταξενια χωρις να αντιληφθω την παραμικρη τριχα
πανω σε αυτα.
Την εχυσα σπρωχνοντας μεσα της οσο πιο πολυ μπορουσα και εμεινα εκει μεχρι να στραγγιξω.
Στο δωματιο εμεινα 10+ λεπτα χωρις ενοχληση απο τον Ιβαν Σαββιδη. Προσκύνημα

Μεταξουργειο... μουναρα με πολυ καλη αποδοση χωρις να κλεβει χωρις να βιαζεται και ο υπηρεσιας να μη χτυπαει πορτα !!
Ονειρο ζω μη με ξυπνατε !
Χαλαλι το 15αρι Προσκύνημα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.394
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, mela33 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2018
Όπως πάντα απολαυστικές οι κριτικές σου ειδικά εκεί που γράφεις πως της την έπεσες για γλωσσοφιλα και στην αρχή ήταν διστακτική αλλά μετά από λίγη επιμονή από μέρους σου υπέκυψε.
Το σώμα δίωξης επίδοξων εκβιαστων γλωσσοφιλαδων θα διερευνήσει το θέμα
Χαχαχαχαχα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1