Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49397
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλη μια Παρασκευή και μπηκε στο πλάνο η Ηρα για να χαλαρώσω, αν και οπως ειπε(και έκανε) "θα γίνεις τουρμπο".
Όταν την είδα στην πορτα μου άρεσε αμεσως το κυριλέ στυλ ντυσιματος που είχε! Πραγματικά πολυ κομψη! Ωραιος χαρακτηρας ταιριαξαμε στην επικοινωνια και πραγματικα περασα πολυ καλα στην οση κουβέντα ειχαμε πριν-ενδιαμεσα.
Οι φωτογραφίες την αδικούν υπερβολικά και της ειπα να ζητησει απτο γραφειο να βγαλει αλλες. Τωρα το σωμα... τετοιο σωμα 20ρα δεν το χει. Μαζι με τα ταττοο για μενα απογειωνεται το κοριτσι!
Δυστυχως δεν την είδα με αλλα piercing γιατι τα γουσταρω πολυ, μονο στο αφαλο είχε.
Στο σεξ πραγματικά είδα οτι είχε προθεση να με ευχαριστισει και να με κανει να περασω καλα! Εβγαλε παθος εκει που επρεπε οπως επρεπε και χωρις υπερβολές.
(Παλι δεν γινομαι αναλυτικος για 2 λογους .1) ειναι μια κοπελα που την ξερετε με πολλες καλες κριτικες. 2) παντα στο γραπτο λογο ειμαι λακωνικός αν και προσπαθω για το αντιθετο.)

Το μονο "αρνητικό" που εχω να πω ειναι οτι ισως με καθυστερισει απτο να δοκιμάσω και τα υπολοιπα κοριτσια του γραφειου,επειδη ψηνομαι να την ξαναπαρω σχετικα άμεσα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.190
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, panionios, Europunk και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού