Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινώντας από τον τίτλο να πω ότι σε όλο το ραντεβού την έβαλα να με λέει έτσι. Βαρέθηκα τα μωρό μου, μωρό μου και ήθελα να με λέει γιαβρί μου που της αρέσει κιόλας, έχω κι εγώ τις ιδιοτροπίες μου.
Στα σοβαρά τώρα η κοπέλα δεν είναι πιπίνι ούτε καρακουκλάρα. Δεν τη λες όμως και άσχημη. Αν αυτό το έχεις συνειδητοποιήσει και δεν ψάχνεις για μοντέλο προχωράς αλλιώς αποχωρείς. Είναι μια συμπαθητική γυναίκα και θα σε κερδίσει με τον δικό της τρόπο, κάνοντας δηλαδή παιχνίδι στο κρεβάτι. Θα αξιοποιήσει και το σώμα και το πνεύμα για να περάσεις καλά και με εμένα τουλάχιστον η συνταγή πέτυχε. Υγρή, βαθιά πίπα, σεξ όπως και όσο θες με δυνατές ταχύτητες και μπόλικη κουβέντα με περιεχόμενο και όχι αερολογίες. Πρόσημο θετικό λοιπόν και πάμε για νέες εμπειρίες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
174
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, casa di cane, filiposs και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
Υπερτιμημένη ρε φίλε.Γιατί 150?
15 Οκτωβρίου, 2018
Συμφωνώ με το συναγωνιστή...150+...Γιατί;Και με όσα έγραψες μάλλον δεν άξιζε. ..
15 Οκτωβρίου, 2018
Θα συμφωνήσω με το παραπάνω σχόλιο... υπερτιμημένη... άλλωστε παντού υπάρχει ένας μύθος
18 Οκτωβρίου, 2018
Κάποιο τηλέφωνο κύριοι της κοπέλας παίζει??? Η πρέπει να απευθυνθώ στο ATHENS diva???
S
sobrero
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4