Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ωραία γυναίκα η Εβελινα, μπαμπάτσικη αλλά σφιχτη ΜΙΛΦ ξανθιά, στα τέσσερα η θέα ειναι πολύ ωραια, καθαρή και μοσχομύριζε παρα την αρκετή πελατεία.
Πολλά tatoo που δεν τρελαίνομαι αλλά της πανε, πλαστικό βυζί πέτρα, μεγάλες ψεύτικες βλεφαρίδες γενικά τσοντού η κυρά Εβελίνα. Μπήκε μέσα πολύ ζεστή και με χαμόγελο, άρχισε το χαμούρεμα, φίλαγε παντού και ταυτόχρονα μου τον επαιζε, εγω εγλυφα παντού και έβαζα δάχτυλο, ξεκινάει ένα αξιοπρεπές τσιμπουκι αργό και αισθησιακό αλλά οκ όχι για διθυράμβους μετά βίας έφτανε στη μέση του πεους συν οτι το εκανε για 2 λεπτα μαξ μετά ηθελε σεξ αλλά η δουλειά είχε γίνει(πέτρα) εγώ ομως ειμαι τσιμπουκάκιας οποτε της ζήτησα 69 το οποίο δέχτηκε έπειτα από 2 λεπτά λέει "σεξ?" και πήρε καταφατική απάντηση, της είπα να καβαλήσει, πρόθυμη αλλά εκ νέου βιαστική(ή ψόφια?) μόλις κάναμε 1-2 εναλλαγές ρυθμού με ρώτησε αν θέλω στα τέσσερα, ακόμα δεν πήραμε μπρος άντε λέω οκ, πράγματι το έχει πολύ εκεί, σούπερ στήσιμο+σπάσιμο μέσης, διάπλατα ότι ήθελα δλδ σωστή διαφορά ύψους για για να το ευχαριστηθώ, μπαίνω και τη πιάνω από μέση μετά από τα κωλομέρια και σφυροκόπαγα νόμιζε πες με τέτοιο ρυθμό και με τα προηγούμενα θα τελείωνα στο άψε-σβήσε και αρχισε τα αχ-βαχ και να χτυπιέται με δύναμη και η ίδια, έδειξε(μου φάνηκε) πολύ βιαστική για τρίτη φορά τέλος πάντων μετά απο 5-6 λεπτά αναλέητου σφυροκοπήματος στα τέσσερα έχυσα και όλα καλά. Ντύθηκε είπαμε δυο χαζομάρες, μου είπε τα ωράρια της κ πως με περιμενει σύντομα.
Πολύ βιαστική μου φάνηκε μάλλον επειδή έπεσα σε ώρα αιχμής ήμουν ο 3ος που μπήκε σε 30λ. και όταν έφυγα ειχε 2 πελάτες στο σαλόνι.
Οπότε θα το επαληθεύσω την άλλη φορα που θα πάω, αν έχει ίδια συμπεριφορά τότε I'm sorry darling... αλλά δεδομένα το κατέχει το σπορ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.667
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, sexaddict7, ISINAS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
Εχω καιρο να την παρω αλλα μαλλον θα εφταιγε η ωρα οπως ειπες. Deepthroat δεν κάνει αλλά η πίπα της είναι πολύ καλή στην χρήση γλώσσας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1