Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Tάνια είναι καινούρια κοπέλα.Πρόκειται για μιλφ γύρω στα 45,Ρωσόφωνη,λεπτή,με μαλλιά ξανθά τα οποία είχε πιασμένα σε αλογοουρά,όμορφα μάτια πράσινα,λευκό δέρμα.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και έμεινα σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος.
Το δωμάτιο που μπήκα ήταν καθαρό και στο μαγαζί αυτό υπάρχει και η δυνατότητα για ντουζ με πετσέτα που είναι σφραγισμένη.Το νερό ήταν ζεστό και στην ειδική θήκη υπήρχε και σαμπουάν.
Η Τάνια ήρθε στο δωμάτιο,εμφανισιακά είναι γοτευτική γυναίκα, σε στυλ και σε εμφάνιση μου θύμισε λιγάκι την μιλφ Μαρία απο Διδύμου 8 παλιότερα και τώρα Παρασίου 36.Δεν είναι βέβαια τόσο ενεργητική όσο η Μαρία αλλά στις στάσεις είναι ευλύγιστη και κάνει και παιχνίδια.
Μιλάει λίγα Ελληνικά σπαστά,λίγα Αγγλικά και γενικά δείχνει να καταλαβαίνει τι της λές.Μόλις μπήκε στο δωμάτιο μου είπε να χαλαρώσω και άρχισε να γδύνεται.Καθάρησε το πέος και τους όρχεις με υγρό μαντηλάκι το οποίο και μου έδωσε να μυρίσω υην κωλόνια του.Της έδειξα που θέλω να με γλύψει και μου απάντησε καταφατικά λέγοντας μου να χαλαρώσω.Ξεκίνησε να γλύφει τις θηλές του στήθους μου,ανέβηκε πιο ψηλά και μέ έγλυψε στο αυτί και στον λαιμό,ενώ εγώ είχα καβλώσει και χάιδευα το κωλαράκι της.Κατέβηκε χαμηλά ανάμεσα στα πόδια μου ,ευθεία προς τα μένα,ξαπλώνοντας μπρούμητα και σηκώνωντας τα πόδια της με στυλ.Ξεκίνησε την ορχεολειχία που ήταν επιλεκτική σε συγκεκριμένα σημεία ενώ τα χάιδευε και με το χέρι.Αν η περιποίηση της περιοχής γινόταν καθ΄ ολοκληρίαν με την γλώσσα και σε πιο καλή επαφή θα έπαιρνε άριστα.Η ορχεολειχία της Τάνιας ήταν πιο απαλή και πιο επιλεκτική και έτσι η ηδονικότητα μειώνονταν αισθητά.Κατόπιν πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της.Το τσιμπούκι της ήταν κανονικό και περιείχε και χρήση χεριού.Από μία μιλφ που είναι σαφώς πιο έμπειρη θα περίμενα πιο καλή απόδοση.Πάντως σε γενικές γραμμές καλά τα κατάφερνε.Την έφερα στο πλάι για να μπορώ να χαιδεύω και εγώ όσο η Τάνια με τσιμπούκωνε.Το μουνάκι της Τάνιας ήταν αρκετά σφιχτό.
Γυρίσαμε στην στάση του 69 όπου περιποιήθηκα το μουνάκι της Τάνιας.Η Τάνια συνέχισε να τσιμπουκώνει αλλά μετά από λίγο το γύρισε σε handjob προσπαθώντας να με τελειώσει.Ο πούτσος μου γλυστρούσε καταπληκτικά στο χέρι της, είχε μάλλον βάλει λιπαντικό.Ήξερε να τον παίζει καλά.Της είπα να συνεχίσει και την πίπα και προχώρησε ενώ τον έπαιζε παράλληλα.
Αφού χόρτασα να γλύφω το μουνάκι της, η Τάνια πέρασε καπότα με μαεστρία.Η εφαρμογή της καπότας ήταν σωστή.Της είπα να καβαλήσει και έκατσε πάνω στο κοντάρι.Είναι αρκετά ευλύγιστη και πατώντας με τα πόδια της στο στρώμα έκανε βαθιά καθίσματα στον πούτσο μου.Η αίσθηση ήταν πολύ καλή μιας και το αιδίο της είναι σφιχτό.Το πρόσωπο της ήταν αρκετά καβλωτικό έτσι όπως με κοιτούσε με τα όμορφα μάτια της. Της είπα να έρθει πιο κοντά μου.Συνεχίσαμε σε στενή επαφή αυτήν την φορά με εμένα να την γαμάω και αυτή να με γλύφει και να αναστενάζει στο αυτί μου.Φιλιά με γλώσσα δυστυχώς δεν δίνει.Έδωσε κάποια ελάχιστα πεταχτά με το στόμα και αυτό ήταν.
Αλλαγή στάσης σε πισωκολητό,όπου την γαμούσα ενώ η Τάνια είχε περάσει το χέρι της από κάτω και χάιδευε τα αρχίδια μου. Το έκανε καλά.Η θέση που πήρε ήταν σωστή και η συμμετοχή της καλή.
Στην στάση του ιεραποστολικού την πήρα στενά,ενώ η Τάνια συνέχισε να με γλύφει στο αυτί μου.Η αίσθηση ήταν επίσης καλή. Κατόπιν της γύρισα τα πόδια πίσω στο κεφάλι της,είναι ευλύγιστη γυναίκα και συνέχισα να την γαμάω με το μουνάκι της πιάτο προς τα εμένα.Την κάρφωσα δυνατά στην στάση αυτή και το ευχαριστήθηκα.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό και την έβαλα να μου κάνει ορχεολειχία παίρνοντας την γνωστή της θέση μπρούμητα και με τα πόδια της λυγισμένα.Γύρω στα 12 λεπτά μου έκανε νύξη για το χρόνο από μόνη της λέγοντας μου "three minuto". H υπηρεσία δεν με ενόχλησε.
Την γύρισα ανάσκελα έκανα παιχνίδι χουφτώνοντας τους μηρούς της και το κωλαράκι της και έριξα μία σεβαστή ποσότητα σπέρματος.
Εν κατακλείδι η Τάνια είναι μία μιλφ με στυλ,έχει τύπο,αρχοντιά.Στα θετικά ότι προσφέρει ελεύθερο στοματικό με εκτόνωση στο σώμα της το οποίο όμως θα πρέπει να το βελτιώσει.Στο 69 είναι δεκτική.Κάνει καλό handjob.Έχει σφιχτό μουνάκι και είναι ευλύγιστη.Θα την ξαναδοκίμαζα ευχαρίστως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, mounakias* και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού