Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488358
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τις καλύτερες πίπες, μου τις έχουν πάρει στη Συγγρού φίλοι μου. Χωρίς πλάκα. Τί να πώ...

Βρέθηκα στην Καλλιθέα σήμερα το πρωί κατά τις 11:00 και σκεφτόμουν να επισκεφτώ την Αριστοτέλους 6, όπου είχα γαμήσει μια φοβερή τύπισσα, την Κορίνα. Ένα μέλος του site όμως με είχε πληροφορήσει ότι έχει πάρει μεταγραφή στη Φραντζή 47, οπότε πήγα για πρώτη φορά στη Τριγγέτα 3, μήπως και πετύχω αυτή την περιβόητη Ιζαμπέλλα για την οποία έιχα διαβάσει.

Ανηφορικό δρομάκι, γεμάτο αδιάκριτα μάτια - γίνονται έργα εκεί κοντά, γεμάτο εργάτες. Μου άνοιξε μια ελληνίδα τσατσά, πολύ ευγενική. Ο χώρος πολύ καθαρός, μοντέρνος, με τρία σαλονάκια. Αν δεν είχα την αίσθηση του που βρισκόμουν, θα έλεγα ότι μπήκα στην Αριστοτέλους 6, Ακριβώς ίδιος χώρος, με την ίδια δόμηση.

Και μου συστήνεται η Χριστιάννα. Γερμανίδα, γύρω στα 39-40 ετών, 1,70 περίπου ύψος, μαυρισμένη, κατακόκκινα μαλλιά, πολύ ωραίο, αδύνατο, σφιχτό κορμί, στητό στήθος, πεταχτή ρόγα.

Πήρα το πρόγραμμα των 60, μασάζ και σεξ. Το πρόγραμμα των 80 περιλαμβάνει πίπα χωρίς καπότα.

Το πάν για μένα είναι να σε κάνει η κοπέλα να αισθανθείς άνετα και να συμμετέχει σε αυτό που της ζητάς να κάνει. Ε, αυτή η τύπισσα είναι το κάτι άλλο. Χαμογελαστή, πρόθυμη, ευδιάθετη, χωρίς να βιάζεται. Μου έκανε το μασάζ, μετά ισπανικό, απίστευτη πίπα - the best - και ξεκινάμε με αυτή από πάνω. Κουνιόταν απίστευτα ερεθιστικά και ένιωθα το μουνί της να πάλλεται πάνω στο καυλί μου. Πρώτη φορά είχα αυτή την αίσθηση από πουτάνα. Στο πισωκολλητό, τελείωσα μέσα της. Με δυό φιλιά, με αποχαιρέτησε.

Δεν ξέρω ρε παιδιά, οι κριτικές που έχω διαβάσει είναι αποθαρρυντικές. Ίσως έπεσα σε καλή περίπτωση. Σας την προτείνω ανεπιφύλαχτα αυτή την κυρία. Μπορεί να είναι μεγαλούτσικη, αλλά ξέρει τι κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστιάννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού