Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα,
Δεύτερη επίσκεψη μου χθες το μεσημέρι στο ευαγές ίδρυμα.
Αν και είχα αποφασίσει να περάσω με την Αντριάννα όπως και την πρώτη μου φορά στο χώρο, ζήτησα να δω όλες τις κοπέλες που δούλευαν. Κοπέλες για όλα τα γούστα
Τελικά πέρασα με την Αντριάννα, η οποία είπε ότι με θυμόταν αν και είχε περάσει κανά δίμηνο.Έρωτας
Δε θα γράψω πολλά, απλώς αυτή τη φορά ήταν ακομη καλύτερα, έχει βελτιωθεί αισθητά και στο κομμάτι του μασάζ.
Από εμφάνιση, νομίζω ότι δε χρειάζεται ιδιαίτερη συζήτηση,έχουν ειπωθεί κατ επανάληψη για το σφιχτό΄σώμα της με δυνατότερο σημείο της το κωλαράκι της.
Κινηθήκαμε περισσότερο σε gfe, εμένα αυτό μου βγάζει και για να είμαι ειλικρινής δε περιμένω ούτε θέλω ακάποτα κλπ.
Καλή και στο Social μετά, εν κατακλείδι μία ωραία συνέυρεση με μία όμορφη κοπέλα, που θα τιμάει τα λεφτά που παίρνει.
Όταν έφευγα (γύρω στις 5) κάποιος συναγωνιστής έδινε πόνο στο διπλανό δωμάτιο, γιατί η κοπέλα ακουγόταν αρκετά.
Εύγε φίλε Προσκύνημα
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
77
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, elizabeth32

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
Τωρα τι σοι gfe χωρις φιλι τυπε εσυ ξερεις Χμμμ;
14 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, όντως δε πέσανε φιλιά, δε το επιδίωξα κιόλας οπότε δε ξέρω αν δίνει κλπ.
Πάντως ειλικρινά αν και δεν έχω μεγάλη εμπειρία από μασατζίδικα, ούτε ξεπέτα μου φάνηκε από την πλευρά της και γενικότερα η όλη φάση μου φάνηκε σαν να είσαι με την κοπέλα σου.
Μπορεί να υπερβάλλω, τι να σου πωΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2