Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρίν μερικές μέρες το γραφείο προσπαθώντας να με προστατεύσει σαν "Καλό" πελάτη με απέτρεψε να συναντήσω την Gaby. Και σήμερα μου πρότεινε τη Masha.Χμμμ;
Τουλάχιστον με τη Gaby θα έτρωγα φόλα από μια μουνάρα και όχι από ένα μαύρο χάλι!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Ας πάρουμε όμως την ιστορία από την αρχή.
Ήταν ήδη πολύ αργά το βράδυ και ζητάω διαθέσιμη πρόταση της τελευταίας στιγμής.
Το γραφείο πρότεινε να συναντήσω την Eva.
Αφού έκανα μια δυο ερωτήσεις και τσέκαρα φωτογραφίες είπα ΟΚ.
Τελικά όμως έφαγα άκυρο γιατί ενώ μιλούσαν μαζί της πριν λίγο, τώρα δεν απαντούσε γιατί την είχε πάρει μάλλον ο ύπνος!!!Μαλακία
Ζητάω εάν υπάρχει άλλη πρόταση και εμφανίζεται το όνομα της Masha.
Παίρνω διαβεβαίωση ότι έχει πολύ όμορφο σώμα και άριστες υπηρεσίες. Μαλακία
Την κλείνω παρόλο που είναι κοντουλα και παω στο ξενοδοχείο.
Όταν χτύπησε την πόρτα και της άνοιξα, νόμιζα ότι ήταν η καθαρίστρια του ξενοδοχείου που ήρθε να φέρει την σαμπανιερα που ειχα ζητήσει.
Ντυμένη με ένα τζηνακι, φούτερ και ισιες μπαλαρίνες!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Μετά από καυγά με το μακιγιάζ που το άφησε πίσω στη Συγγρού!!!! Έσκασε εντελώς άβαφη και δεν της πάει καθόλου!!!Θυμός
Ήμουν έτοιμος να τη διώξω γιατί ήταν κάτω του μετρίου από εμφάνιση, αλλά εμπιστεύτηκα ότι το γραφείο είπε ότι είναι καλή και επίσης "που να ψάχνεις τέτοια ώρα άλλη "?Εμμμμ
Γιατί δεν καθόσουν να κοιμηθείς κοπέλα μου.
Ουτε γω θα ξενυχτούσα να σε θαβω, αλλά κι εσύ θα τσιμπούσες κανένα θύμα όσο δεν θα είχες καμία κριτική!!!!Λύπη
Αρχή με ελάχιστα φιλιά της πλάκας!!!!
Γδύνεται.... και η δύναμη της βαρύτητας κυριαρχεί σε στήθος, κοιλιά και κώλο!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Ήδη έχω αρχίσει να βλέπω μπροστά μου τεράστιους κουβάδες, ξέρετε σαν κι εκείνους από το στοίχημα!!!!
Καταλήγω να τη γλύφω και της πιάνω μετά από λίγο ταυτόχρονα το χέρι για να δω εάν έχει παλμό ή πέθανε!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Κακή η αποτρίχωση στην περιοχή, αλλά σχετικά καθαρή.
Το δράμα συνεχίζεται με την Masha να προσπαθεί να πάρει πίπα!!! Δεν ξέρω εαν ήταν η χειρότερη ever αλλά σίγουρα ήταν από τις πιο χάλια!!!
Επίσης μου είπε να μην την φιλήσω άλλο στο στόμα γιατί είναι άρρωστη και πονάει ο λαιμός της και δε θέλει να με κολλήσει!!!!!!!
Τι λες μανταμίτσα???? Τότε γιατί ήρθες και επίσης γιατί δεν το πες απ'την αρχή????
Η τύπισσα εντελώς ΝΤΕΓΚΑΒΛΕ!!!!
Έχω ξενερώσει και τόσο από Την εμφάνιση της όσο και απο την άθλια συμπεριφορά της, δεν καβλώνω και ταυτόχρονα εκνευρίζομαι!!!!Θυμός
Παρόλο που με τη φόλα δε μου σηκώνεται λέω "δε θα της κάνω τη χάρη αφού έκανα τη μαλακία και την κράτησα να φύγει αγάμητη!!!!"
Τελικά κατάφερα να την γαμησω για κανένα 20λεπτο αλλά ήταν σαν να τον είχα βάλει σε ένα κομμάτι μοσχαρι από τον χασάπη!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Δε με κοίταξε ποτέ, δεν έβγαλε ούτε έναν αναστεναγμό (έστω και ψεύτικο) και στο ενδιάμεσο ασχολήθηκε με ζήλο να βγάλει κάτι τρίχες Που είχε στο στήθος και κατι στίγματα!!@×Κεφάλι σε τοίχο!
Ενώ έμεναν αλλα 15 λεπτά και ήδη δεν ήξερα τι να κάνω για να τη χύσω.... χτυπάει το ξυπνητηρι στο κινητό της και εκείνη τραβιέται, πετάγεται επάνω και μου λεει "I go shower, no time, time finish...."
Ήδη είχα ξενερώσει που δεν μπήκα καν στη διαδικασία.... Τι να πεις τώρα στο ΠΑΛΤΟ???
Της είπα "Go shower and LEAVE".
Έκανε ντουζ 23 δευτερόλεπτα και βγήκε μες την καλή χαρά χορεύοντας και τραγουδώντας.
"Άλλος ένας μαλακας Έλληνας κορόιδο" πρέπει να σκέφτηκε!!!!
Έστειλα μήνυμα στο γραφείο και ανταλλάξαμε τα εξής:
- Δυστυχώς κάτω από μέτρια σε όλα...
- Ήρθε 4:10 και ηδη σηκώθηκε να φύγει. Ετσι κι αλλιως δε θελω να μείνει άλλο. Τη διωχνω από τώρα.
- KPKPIMA ΓIATI EXΩ AKOYΣEI KAΛA ΛOΓIA
EXETE EKΠTΩΣH ΣE EΠOMENO PANΔEBOY AΠO TO ΠPAKTOPEIO
- Δε θέλω έκπτωση. Ευχαριστώ.
- Καλό βράδυ
Εκείνη είχε ήδη ντυθεί και της άνοιξα απλά την πόρτα για να φύγει.
"Nice to meet you!" Μου είπε.
"Καλά, μην ορκίζεσαι κιόλας " της απάντησα.
Σκέφτηκα λίγο τι φόλα έφαγα και ότι έχασα το χρόνο μου τόσο στο ραντεβού όσο και τώρα που γράφω κριτική μπας και σώσω κανέναν άλλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, jimy.m., steveman7 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
Δεν τα έτρωγες σε σαμπάνιες, αστακούς, και συναγρίδες, καλύτερα; Θα σου έμενε και η γλύκα! Γερο-μύστης
14 Οκτωβρίου, 2018
Νομίζω η αναζήτηση call girl την τελευταία στιγμή και εναλλακτικών επιλογών οδηγεί κατά 80% σε φόλα...Καπέλο
T
Titlover69
14 Οκτωβρίου, 2018
Μεγάλη ήττα ρεεέεεεε φίλε!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3