Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση με την κυρία πολύ καιρό πριν.
Συνεννόηση μεσω βαιμπερ απο την προηγούμενη ημέρα για μια ώρα, με πολύ κόπο για να βολέψουν οι ώρες.
Της έστειλα σε μήνυμα τον αριθμό του δωματίου που είχα κλείσει,απο νωρίς. Μου απάντησε οκ.
Ήρθε με λιγη καθυστέρηση. Μπαίνει στο δωμάτιο,εμφάνιση σχεδόν ότι βλέπετε στις φωτογραφίες. Η φωνή της είναι λίγο σπαστική αλλά οκ,δεν θα την παντρευτείς κιόλας για να σε νοιάζει. Με αργά βήματα μπάνιο και μετά ήρθε στο κρεβάτι. Μου πούλησε λίγο παραμύθι ότι ήθελε να με δει οπωσδήποτε λόγος οτι της άρεσα στην φωτογραφία του βαιμπερ, και μετά χαδακια κ δάχτυλα(αφήνει σχεδόν παντού). Μετά από λίγο ξεκίνησε μια πίπα πολύ καλή ομολογουμένως, με ρούφηγμα και της γύρω περιοχής με παρότρυνσης μου. Σταμάτημα, πέρασμα προφυλακτικού, χρήση τζελ και ξεκίνησε η πράξη. Κάναμε 4 στάσεις,Φωνούλες ψεύτικες(λες κ με ένοιαζε) και μετά μου έβγαλε το προφυλακτικό και κατάθεση στο στόμα, πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε και έκανε κ το μπανακι της.
Εγώ ξαπλωμένος στο κρεβάτι περιμένω την σειρά μου να μπω για μπάνιο... Αλλά τσουπ, βγαίνει απο το μπάνιο και μου λέει αυτολεξεί: Μωράκι μου,μου δίνεις το δωράκι μου να φύγω γιατί έχω και άλλο ραντεβού κ πρέπει να προλάβω! Στα τέτοια μου κυρία μου αν έχεις κ άλλο ραντεβού, μια ώρα έχουμε κλείσει κ έχουν περάσει μονο 40 λεπτά! Και με αρχίζει τα: Ε, να ξέρεις και τέτοια,κ άλλα... Μην τα πολυλογώ,τις τα έδωσα και έφυγε!
Συμπέρασμα: Ναι, πολύ καλή πίπα, πολύ καλό σώμα,αλλά από έμενα τεράστιο Χ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gyrologos77777
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3.051
Πόντοι:
441
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, gari10 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
αρχίσανε τα όργανα με 40λεπτο πρόγραμμα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1