Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στην δεσποινιδα Αλισα, αν και η κριτικη του professorx με καλυπτει απολυτα
θα γραφω και εγω την εμπειρια μου με την κορασιδα.
Η Αλισα ειναι μια μετριου αναστηματος κορασιδα με ξανθο καρε μαλλι και μορφο γλυκο προσωπο.
Ειναι περιπου στα 30 ετων.
Το σωμα της ειναι ελαφρα γεματο στον κορμο κυριως ενω ειναι και ακωλη με μπασμενο κωλο,
το σαλοναρισμα το εκανε βεβαια με παντοφλες, προηγουμενες φορες που την ειχα δει με τακουνια
το κωλαρι της εδειχνε καλυτερο.
Στο σαλονι εχει καλη διαθεση ενω η υπηρεσια ανακοινωνει ολα εκτος πρωκτικο στο προγραμμα της.
Εννοειται οτι λεει παπατζες,δεν ισχυει τιποτα. Θυμός
Εισοδος της Αλινας στο δωματιο οπου με βρηκε κατακαυλωμενο, ξαπλωσε απο πανω μου με τα ποδια
της κλειστα και αναμεσα στα δικα μου για να αποφυγει μουνοτριψιμο και με φιλησε στο στομα.
Εβαλα γλωσσα και τραβηχτηκε λεγοντας μου να μην βαζω γλωσσα καθως δε με αγαπαει Εμμμμ
Εκανε κινηση ξανα για στοματοφιλα αλλα την απεφυγα εγω αυτη τη φορα γιατι το στομα της
ειχε μια απωθητικη γευση απο listerine,βοτκα και πουτσιλα, το πουτσιλα δεν ξερω πως προκυπτει
αλλα την ειχε.
Aρχισε να με φιλα στο στηθος και γοργά γοργά εφτασε στον πουτσο οπου εσκισε την καποτα να μου την φορεσει.
Της ειπα οτι δε θελω καποτα αλλα ηταν ανενδοτη και δεν δεχοταν με τιποτα το ακαποτο τσιμπουκωμα.
Μου περασε την καποτα και αρχισε πιπα ψιλοβαθια με τον ιδιο ρυθμο χωρις να κανει παιχνιδια με το στομα της.
Απο ορχεις δεν περναει. Εκανα κινηση να της χαϊδεψω το μουνακι αλλα το αρνηθηκε.
Της ειπα να ανεβει απο πανω οπου προσπαθησε να το αποφυγει λογω μεγεθους αλλα τελικα μου εκανε τη χαρη.
Τον καβαλησε και κουνηθηκε ικανοποιητικα πανω του αλλα γρηγορα μου ζητησε να αλλαξουμε σταση οπου στηθηκε απο μονη της
στα τεσσερα, μπηκα μεσα στη μουνα της και αρχισα να γαμω το μουνι της δυνατα ωστοσο κατι δε μου αρεσε στο μπες βγες,
ηταν το χερι της οπου το ειχε περασει απο κατω απο τον κορμο της και μου επιανε τον πουτσο Μαλακία
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ανοιξε διαπλατα τα ποδια της και τον εφαγε με ανεση επιζητωντας στοματοφιλα
και βγαζοντας καυλωτικα βογγητα.
Χυσιμο και εξαφανιζολ η κορασιδα. Money Mouth

Συμπερασματικα η Αλισα ειναι μια μετριας εμφανισης κορασιδα, το μονο που ειναι προθυμη να κανει στο δωματιο
ειναι ενα γαμησι σε κανονικη σταση με στοματοφιλα, σε ολα τα αλλα ειναι μια πονηρη κλεφτρα.
Δεν συστηνεται σε καμμια περιπτωση εκτος αν την εχετε τεραστια αναγκη λογω εμφανισης (γουστα ειναι αυτα). Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.983
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, brujeria69 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2018
Ο γερμανος φιλοσοφος Γκαιτε ...ειχε πει:γυναικα διχως κωλο,ΛΙΜΑΝΙ ΔΙΧΩΣ ΜΟΛΟ!!!!!!ΧΑΧΑ..
14 Οκτωβρίου, 2018
Τι εννοείς δεν σε αγαπάει τύπε; Χμμμ;
14 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννουουσε οτι δινει γλωσσοφιλα σε οποιον τρεφει αισθηματα για αυτον. Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3