Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη επίσκεψη στο καινούριο ίδρυμα για να τσεκάρω...
Ήταν σχετικά αργά και μάλλον στάθηκα τυχερός, αφού ήταν διαθέσιμες όλες οι κοπέλες...
Συμπαθητικές παρουσίες οι περισσότερες, αλλά εγώ στάθηκα στην Αντριάνα...είναι πολύ όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα και η αλήθεια είναι ότι προβληματίστηκα για το πως θα είναι στο δωμάτιο...
Πολύ θετική πρώτη εντύπωση μου έκανε και η Εμμανουέλα... δε μου αρέσουν καθόλου τα τατουάζ και ήμουν σίγουρος πως θα μου ήταν εντελώς αδιάφορη, αλλά είναι πολύ γλυκιά κοπέλα και σίγουρα προκαλεί το ενδιαφέρον κάθε υποψήφιου "μνηστήρα"... Ματάκι
Επιλογή της Αντριάνας λοιπόν και πέρασμα στο δωμάτιο...μπανάκι στο ξεχωριστό μπάνιο και μόλις βγήκα η Αντριάνα με περίμενε για να ξεκινήσουμε τις περιπτύξεις...της εξήγησα πως έχω ανάγκη από ένα καλό μασάζ και δε μου χάλασε το χατήρι, αντιθέτως το προσπάθησε αρκετά και με εξέπληξε ευχάριστα! Μεγάλο χαμόγελο Δεν είναι ότι το κατέχει απόλυτα, χρειάζεται να μάθει αρκετά ακόμα, αλλά εμένα μου έδειξε ότι το προσπάθησε και αυτή είναι μία πολύ καλή αρχή. Εδώ να σημειώσω κάτι: Μη χαλάτε τα κορίτσια ρε συναγωνιστές αγνοώντας παντελώς το μασάζ γιατί έτσι χάνεται εντελώς η ιεροτελεστία αυτής της μορφής χαλάρωσης... καταλαβαίνω ότι όταν "μιλάει" το κάτω κεφάλι τα περιθώρια στενεύουν, αλλά με αυτόν τον τρόπο κάποια από τα κορίτσια κακομαθαίνουν και είμαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι καταλαβαίνουν τι εννοώ...
Anyway, μετά από ένα ωραίο μασαζάκι η Αντριάνα μου ζήτησε να γυρίσω και συνέχισε με ένα επιτυχημένο πουτσομασάζ και μία ακόμη καλύτερη πίπα! Κουλ
Για να μην τελειώσει η συνεδρία απότομα κατέβηκα από το μασαζοκρέβατο και ασχολήθηκα εγώ με το κορμί της, το οποίο είναι πολύ όμορφο και ευωδιαστό, με αποκορύφωμα την κωλάρα της, η οποία πραγματικά τα σπάει!!! Το στήθος της είναι λίγο χαλαρό για την ηλικία της, αλλά το προτιμώ από ο,τιδήποτε πλαστικό, ενώ το σύνολο είναι πολύ αρμονικό και sexy... Δεν πέρασε πολύ ώρα και μετά από εναλλαγή δύο στάσεων ήρθε το τέλος στο μουνάκι της με τα πόδια της στους ώμους μου, μιας και δε με άφησε να τελειώσω στο κορμάκι της...αυτό ήταν όμως και το μοναδικό αρνητικό και της το συγχωρώ...
Συνοπτικά πέρασα ένα πολύ όμορφο μισάωρο με την Αντριάνα, αφού ο χρόνος τηρήθηκε στο ακέραιο και η κούκλα φρόντισε να αξιοποιήσει σωστά κάθε λεπτό της συνεδρίας μας. Σε αυτό το σημείο να σημειώσω ότι έτσι πρέπει να είναι κάθε πρόγραμμα μασάζ και θα επικροτώ κάθε προσπάθεια που αξίζει την επιβράβευση μας.
Υ.Γ: Κορίτσια αν μας διαβάζετε μην ξεχνάτε! Ο ερωτισμός στο μασάζ και το αρμονικό πέρασμα από το πρώτο στο δεύτερο μέρος είναι τα πάντα σε μία συνεδρία μασάζ!!!
Καλά να περνάτε!
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
659
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, filiposs, sakaros7 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2018
"Μη χαλάτε τα κορίτσια ρε συναγωνιστές αγνοώντας παντελώς το μασάζ "

"Ο ερωτισμός στο μασάζ και το αρμονικό πέρασμα από το πρώτο στο δεύτερο μέρος είναι τα πάντα σε μία συνεδρία μασάζ!!!"

Σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1