Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Call-Girls 25433
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα! Καταρχάς να δώσω τα σέβη μου στον διοργανωτή και στο γραφείο για αυτή την ενέργεια με τα free fuck. Καπέλο Καπέλο
Πάμε στο διαταύτα τώρα. Συνενόηση πολύ εύκολη κ με τον άνθρωπο εδώ αλλά κ με το γραφείο για την ώρα και την μέρα της συνάντησης. Με την adele έχουμε βρεθεί συνολικά 4 φορές κ είναι μια κοπέλα αρκετά όμορφη! οι καινούριες φωτο αντιπροσωπεύουν πλήρως την εικόνα της, ενώ οι παλιές δν ήταν κ πολύ καλές! είναι μια κοπέλα η οποία μπορεί να παίξει κ για gfe αλλα κ pse, αντέχει δλδ χωρίς να διαμαρτύρεται.
Στα του αγώνα ξεκίνησε με βαθειά πίπα πότε με χέρι πότε όχι, εγώ ήμουν τούρμπο απο πριν οπότε απλά έγινε πέτρα πλήρως μετά απο αυτό και ακολούθησε στοματικό απο μέρους μου που έδειξε να ευχαριστιεται. Στα 4ρα μετά για να έρθει γρήγορα η κατάθεση μέσα της (στο προφυλακτικό προφανώς). μπανάκι κ απο τους 2, τσιγάρο εγώ να πάρω μια ανάσα κ σόσιαλ (στα αγγλικά, ξέρει πολύ καλά) που λόγω οτι έχουμε βρεθέι πολλές φορές έχουμε αποκτήσει μια οικειότητα κ οφείλω να πω πως είναι πολύ ευχάριστος άνθρωπος. 2ος γύρος ξεκίνησε με δικιά της πρωτοβουλία με λίγο νάζι κ πείραγμα, ξανά τουρμπο εγώ, πιπούλα απο μεριά της κ μετά μάχη με εκείνη απο πάνω κανονική αμαζώνα, εγώ απο πάνω με διάφορες θέσεις κ γωνίες στα πόδια της για να συνεχίσουμε στα όρθια μπροστά απο τον καθρέφτη όπου ανέβασα φουλ στροφές, αλλά τελειωμό δεν είχα. άραξα λίγο στο κρεβάτι να πάρω δυνάμεις κ ανάσες με κείνη να μη χάνει χρόνο κ να ξεκινάει πίπα για σεμινάριο!! αφότου συνήλθα στα 4ρα στην άκρη του κρεβατιού κ εγώ όρθιος απο πίσω να δίνω τον ρυθμό ώσπου να έρθει το τέλος του 2ου γύρου.
Συμπερασματικά είναι μια κοπέλα η οποία θα ιδρώσει την φανέλα κ θα προσπαθήσει να ευχαριστήσει το άτομο που είναι μαζί της (τουλάχιστον σε εμένα σε όλα τα ραντεβού αυτό μου έχει δείξει).

Ελπίζω να μην σας κούρασα. Καλά γαμήσια σε όλους. Ενα μεγάλο ευχαριστώ κ πάλι στον διοργανωτή κ στο γραφείο! Είστε παίχτες! Ναι! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
karpouzas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
354
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, doc_lin, tampalouka και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού