Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πορνοφιλοι γεια σας. Αυτη ειναι η 3 κριτικη μου σε μια βδομαδα,κ αυτο διοτι περρισεψαν κατι ευρωπουλα,κ επειδη ειμαι υπερ της αποταμιευσης,κανω καταθεσεις στην mounobank.gr(με υπεραποδοση!)Χτες λοιπον παω να τεσταρω την καινουρια (δουλευει 2 βδομαδες) αννα:28 ετων,μελαχρινη,1.80μ, μετριο προσωπο,σωμα κανονικο,χωρις περιττα κιλα,αλλα οχι κ σφικτο,2,5 στηθος.Μπαινω δωματιο κ σε λιγο ερχεται..Μιλαει ελληνικα
κ απο την αρχη εχει μια πολυ ζεστη κ προσχαρη συμπεριφορα.Αφου μιλησαμε λιγο, ξαπλωνω κ αρχιζει να με χαιδευει κ φιλα παντου.Ξεκινα τα φιλια απο ψηλα,αυτια, προσωπο,λαιμο,στηθος(με πολυ ενασχοληση),
κ κατεβαινει στο κορμο της ψωλης,κ στα αρχιδια μου που τα μουλιαζει!!Και με δικη της πρωτοβουλια δε σταματαει εκει!!!!Συνεχιζει κατω απο αυτα κ παει για ΚΩ-ΛΟ-ΓΛΥ-ΦΑ-ΔΑ!!!Οχι ρε πουστη μου σκεφτομαι!!Τι κελεπουρι πετυχα!!Σηκωνω λιγο τα ποδια μου,κ αισθανομαι την γλωσσα της να μου κανει πινελλο(λαδομπογιας,πουναι πιο δυνατο) σε ολη την περιοχη με μαεστρια κ ΖΗΛΟ!! Τωρα αν το συνηθιζει αυτο,η τοκανε σε μενα(ημουν κ τζαμι,απο ντους στο gym.) θα σας γελασω!Αφου χορτασα την ακρως ..ρομαντικη υπηρεσια,της λεω για ελευθερο τσιμπουκωμα κ αυτη αρχιζει:κλαρινο μεσου βαθους,λιγο γρηγορο,υγρο,ΑΛΛΑ με κακη αισθηση!!Δυστυχως ενιωθα δοντι,κ μαλιστα στη βαση του κεφαλιου!!Της τοπα,αλλα δεν μπορουσε να το διορθωσει!!Ρε γαμωτο,κ αυτη εχει τοσο ορεξη,κριμα!Οποτε αναγκαστικα, περναμε στο γαμησι:2 στασεις κανονικο κ στα 4. Καλο στησιμο,καθαρη,κ με πολυ καλη συμμετοχη!!Θελεις γουτσου-γουτσου; θελεις hard core οπως εγω;Συμμετεχει,κωλομπατσες με αυτη να λεει ναιιι κ αλλες,γαλλικα που σε παροτρυνει,κ χερι να τριβει τα αρχιδια οσο την ΓΑΜΑΣ!!Τελειωμα στο στομα της,με καλο στραγγισμα.Αφου τελειωσα,μιλησαμε λιγο.
Επειδη ηταν ΕΝΤΟΝΗ η διαθεση της να με ευχαριστησει,της ειπα θελοντας να την βοηθησω οτι πρεπει να διορθωσει την πιπα της.Δηλαδη,οτι πρεπει να βεντουζαρει τον πουτσο μεν αλλα χωρις δοντι!!Απο την προσοχη που μουδειχνε,μαλλον θα κανει.. προοδους!!!Ευχες,φιλακι,γεια σου.Η κοπελλα εκατσε 14-15',το δωματιο καθαρο,η τσατσα δεν ενοχλησε..
Τι μου αρεσε:συμπαθητικη εμφανιση,καθαρη, χωρις καθολου βιασυνη,που κερδιζει ποντους ομως απο το ΦΙΛΟΤΙΜΟ της!!Θελει να σε ευχαριστησει κανωντας αλλα που δε κανουν συνηθως:προκατ πολλα!!!,69 κ φιλια(που δεν επεδιωξα),κωλογλυφαδα!!,αρχιδοτριψιμο,κλπ
Τι δε μου αρεσε:αγυμναστο σωμα,δηλαδη οχι σφικτο στις καμπυλες της,κ κακης αισθησης πιπα!!Κ τα 2 πρεπει να βελτιωθουν..
Τελος κριτικης,ναστε καλα σεβαστοι μου μπηχτες....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nobodyelsebutme, Ημεδαπος , professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2018
Επίσης στη πίπα της κτυπαει τον πουτσο στο μαγουλο της!!!1 Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1