Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488335
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευμα Παρασκευης ηταν και εχοντας τις καβλες να εχουν χτυπησει κοκκινο αποφασησα να περασω μια τσαρκα απο το εν λογω ιδρυμα!!Με υποδεχεται η τσατσα και μου παουσιαζει την Σαμπρινα και τη Ζανετ.Ηταν η πρωτη φορα μετα απο χρονια που χαζευα με τετοια κωλαρα απο κοπελα σε studio.Αμεσως διαλεγω την Ζανεταρα και κατευθηνομαι προς το δωματιο στο ισογειο .Αρχικα απογοητευτηκα καθως με μια συντομη ματια στο δωματιο καταλαβα οτι ειχαν γινει πολλες μαχες εντος του συγκεκριμενου δωματιου απο την αρχη της βαρδιας της κοπελας βλεποντας τις σταμπες απο ιδρωτα και υγρα επανω στο κρεβατι και τη σακουλα κατω απο το νυπτηρα γεματη ως πανω με προφυλακτικα γεματα σπερμα και υδωνη.Δεν προλαβα να παω για παραπονα καθως ακουσα τα τακουνια καιτην πορτα να ανοιγει.εμφανιζεται μπροστα μου η θεα και με ριχνει στο κρεβατι .Με εκανε να αισθανθω πολυ ανετα γιατι εκτος απο αριστα ελληνικα εχει και αισθηση του χιουμορ.Το στοματικο της ηταν πολυ καλο βαθυ με πολυ σαλιο και περασμα σε ολη την περιοχη .Αφου ειχα γινει τουρμπο ανεβηκε επανω μου και αρχισε να μου σφυροκοπαει με τη κωλαρα της το ακοντιο μου.Για να μην γινει γρηγορα η καταθεση την αλλαξα αμεσα σταση οπου θα ειχα εγω τον ελεγχο.Ιεραποστολικο και στην συνεχεια στα τεσσερα οπου τα ειδα ολα .Την ωρα οπου αδειαζα σαν σαν αντρας απο χυσια και αντοχη αυτη συνεχιζε να χτυπιεται πανω μου αδιαφοροντας αν αντεχω αλλο.Στην συνεχεια εκατσε στο δωματιο λιγο ακομα μεχρι να ντυθω και αποχωρησε γνωριζοντας οτι εξω αναμενει ενα τσουρμο απο αντρες που περιμενουν να ζησουν την ιδια εμπειρια με μενα.Αποχωρησα και κατευθηνθηκα προς την οικια μου οπου αναπολουσα τις στιγμες παθους που ζησα πριν απο λιγο.Η Ζανετ θεωρω πως αυτη τη στιγμη ειναι η κορυφαια κοπελα σε studio στην Αθηνα.Αυτα απο μενα καλα να περνατε!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Τριγγέτα 3, nobodyelsebutme, oti na nai και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού