Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 8 10
Call-Girls 12553
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μεσημερι και αρχισανε να μου ερχονται σκεψεις πως θα ητανε να σκισω παλι μια τρυφερη κωλοτρυπιδα. Αν και με επεμβαση λειζερ στα ματια και στο σωμα και με ελαχιστα μετα απο 10 μερες αναρρωσης σημαδια πλεον ο κατω φιλος ειχε αρχισει να μην με αφηνει σε ησυχια. Τηλεφωνο το πρακτορειο που νοιωθω ανετα εξηγωντας πως ειμαι με την επεμβαση για ευνοητους λογους και ερωτησεις για Λιλα Μονικα Φραντσεσκα Ναταλι Αφροδιτη Σοφια. Αλλες δεν δουλευανε αλλες δεν βολευανε με την ωρα που ηθελα. Πρωτη φορα που η τηλεφωνητρια μου εριξε πακετο προτεινωντας την Λουνα ενω παντα μου λεει αυτη δεν κανει για εσενα. Μου εστειλε απειρη λεπτη κοντη χωρις πουτανια χωρις πρωτοβουλιες ολα αντιθετα απο αυτα που θελω και μαλιστα σε δυσκολη ημερα για εμενα πως θα λειτουργησω και αν. Σκεφτειτε εγω που θελω τερμα pse και μου στελνει την Λουνα. Δεν ξερω σημερα πως της ηρθε αυτη η φαεινη ιδεα της τηλεφωνητριας. Θα ξεκινησω απο τα θετικα σημεια του Ραντεβου με την Λουνα. Ωραιο σωμα για πιπινολατρες και αντρες που τους αρεσουνε οι λεπτες και πετιτ. Πλακα κοιλια πολυ καλοσχηματισμενο μουνακι πεντακαθαρη μυριζει πολυ ωραια παντου. Ωραιο βυζι μικρο στητο πεταχτο μικρο κωλαρακι με μικρη και στενη κωλοτρυπιδα. Στην αρχη μπηκε αγχωμενη ομως την χαλαρωσα και μιλησαμε μου φανηκε καλη κοπελλα καλος χαρακτηρας. Αρνητικα σημεια. Πολυ απειρη αεροπιπα κρατωντας με δυναμη την βαση του πεους ακομη και οταν μου εβαλε προφυλακτικο. Στις προτροπες μου για ποιο βαθια να βγαλει χερι κλπ καμμια ανταποκριση. Η μηχανικη πιπα και βαρετη συνεχιστηκε ωσπου να μου ψιλοσηκωθει. Καμμια απολυτος πρωτοβουλια. Χερια μπροστα πισω μονο απεξω ποναει. Πρωκτικο αν λιγο την ζορισεις ποναει. Επαιζα το πεος μου να μου σηκωθει μονος μου βλεπωντας την κωλοτρυπιδα της κα αυτη με κοιταζε ποτε θα της τον βαλω. Αφου μου σηκωνοτανε επεφτε σηκωνοτανε τον εβαλα στο τελος και επειδη βαρεθηκα απο την ολη φαση της ειπα οτι ποναω απο την επεμβαση και βγηκα. Δεν φιλαει δεν εχει πουτανια δεν ξερει να καυλωνει εναν αντρα ποιο μεγαλο σε ηλικια απαιτητικο εμπειρο. Ρωταει για την ωρα. Δεν σε χαιδευει να σε φτιαξει. Αυτην την στιγμη ειναι μονο για ξεφορτωμα σαν να πηγαινεις σε studio. Ολες οι κινησεις της ειναι σαν σε studio. Ισως να δουλευε πριν εκει η ειναι πολυ απειρη τι να πω. Μηπως ξενερωσε απο το οτι ειχα σημαδια απο την επεμβαση τι να πω. Τοσο ξενερωτη δεν μπορω να το δικαιολογησω. Μου σηκωθηκε 2 φορες ουτε εγω ξερω πως και εχυσα μια με τα ζορια ξενερωτα και χωρις σχεδον να το καταλαβω. Τοσο ξενερωμα ειχα φαει. Το χειροτερο ραντεβου μαζι με της Βερονικας που εκανα ποτε σε αυτο το πρακτορειο. 170 ευρο για τετοια ραντεβου συγγνωμη ειναι ανεπιτρεπτο. Προγραμμα βαρετο κοινοτυπο με τασεις διεκπεραιωτικες που ταιριαζουνε μονο σε studio. Οποιες δεν κανουνε diva πρεπει να της σταματησεις δεν χρειαζεται να γεμιζεις το σαιτ με κοπελλες ας ειναι λιγες και καλες οι πολυ καλοι πελατες συγγνωμη αλλα εχουμε απαιτησεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Ntountaras, steveman7 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού