Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κάτι που δε με βόλευαν οι ώρες που ήταν ελεύθερα τα πιπίνια του γραφείου, κάτι που με έτρωγε να μάθω πως είναι η Βασιλική και αν είναι όντως 1,85 και έκλεισα πρωινό ραντεβού σε ξενοδοχείο του κέντρου...

Αράζω για λίγο στο κρεβάτι (σπάνιο γιατί συνήθως με προλαβαίνουν τα κορίτσια...) και σε λίγο χτυπάει στην ώρα της την πόρτα η Βασιλική. Ανοίγω και βλέπω μια αρκετά ψηλή κοπέλα (τη μεζούρα τελικά δεν την πήρα μαζί μου... Γλώσσα ) με γλυκό χαμόγελο, αλλά με πολύ απλό ντύσιμο και flat μπότες... που σίγουρα δεν είναι η καλύτερη πρώτη εντύπωση για τη δουλειά που κάνει... από την άλλη αν τη δεις έξω δεν σου περνάει με τίποτα από το μυαλό ότι κάνει αυτή τη δουλειά...

Μετά από τις πρώτες συστάσεις περνάει στο μπάνιο για να ετοιμαστεί... άργησε κανένα δεκάλεπτο και σκέφτηκα ότι θα μου έρθει περιποιημένη και μοσχομύριστη... αλλά οι προσδοκίες μου δεν επιβεβαιώθηκαν ακριβώς... Βγήκε με την πετσέτα της, την οποία αφαίρεσα γρήγορα για να διαπιστώσω ότι το στήθος της είναι το πιο μικρό που έχω δει ποτέ και σε καμία περίπτωση δυάρι... ούτε με πείραξε κάποια χαλαρότητα που έχει στο σώμα της γιατί σκέφτηκα ότι μπορεί να με αποζημιώσει με τις υπηρεσίες της... την έστρωσα λοιπόν στη δουλειά για να δω πως θα πάει... ξεκινάει μία μέτρια πίπα, η οποία δεν είχε και κάτι ξεχωριστό... την γυρίζω λοιπόν για να ανταποδώσω μπας και βελτιωθεί η κατάσταση, αλλά η έλλειψη οποιασδήποτε φρεσκάδας (για να μην το πω αλλιώς...) μου έβγαλε αμέσως κάθε ιδέα από το μυαλό... από εκεί και πέρα οποιαδήποτε αίσθηση ερωτισμού είχε χαθεί... Η κοπέλα δεν έλεγε μη και όχι, αλλά δεν είχε τσαχπινιά και δεν έπαιρνε καμία πρωτοβουλία. Αν δεν κουνήσετε ρε κορίτσια λίγο τον κώλο σας πως θα μας πουλήσετε το παραμύθι??? Κεφάλι σε τοίχο! Από την άλλη μπορεί να μην είναι έμπειρη στη δουλειά και ενδεχομένως να βελτιωθεί στην πορεία...

Με αυτά και με εκείνα παίχτηκαν δύο γρήγοροι γύροι, μπανάκι και συνέχεια για δουλειά...

Συμπέρασμα, η Βασιλική δεν είναι ούτε κακή ούτε δύστροπη, είναι απλώς υπερεκτιμημένη, αφού τόσο η εμφάνιση όσο και οι υπηρεσίες της δε δικαιολογούν σε καμία περίπτωση τα 140 ευρώ...

Δεν πειράζει...πάμε γι' άλλα! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
659
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, draxan04, dimmits και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2018
Χμμμ κατάλαβα ποια είναι. Την ειχα πάρει στα 80 παλιά ως ανεξάρτητη αν θυμαμαι καλά (η γνωστή Εμμ). Ευχαριστος χαρακτήρας αν και λίγο μαγκάκι. Ήταν λίγο πιο δεμένη παλιά και το χάσιμο κάποιων κιλών της έκανε το στήθος πιο νερουλό και όχι τόσο τούμπανο όσο ήταν παλιά. Το κύριο χαρακτηριστικό της τότε ήταν ότι ήταν λίγο αγοροκόριτσο και δεν εξέπεμπε αυτή την θυληκότητα που μερικές φορές αναζητούμε. Και στο ντύσιμο βλέπω δε βελτιώθηκε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1