Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
την εν λογω κορασιδα την ειχα συναντησει και περσι οταν ειχε ερθει, εξου και ο τιτλος!!(νταξ μπορει να ηταν περισνη σεζον και οχι ετος)...Τεσπα...Χτυπα το κουδουνι, ανοιγω και βλεπω πανω κατω οτι ειχα δει περσυ ΑΛΛΑ...με συν 5-6 κιλακια σιγουρα!!!Κεφάλι σε τοίχο!Ενω φοραγε φορεμα που υποτιθεται κρυβει καπως τη κατασταση παρατηρησα τις γαμπες που ειχανε φουσκωσει επικινδυνα. Λεω νταξει μορε μη βιαζεσαι να κρινεις περσυ ειχες μεινει ευχαριστημενος. Με το που κλεινει τη πορτα του διαμερισματος μου, μου λεει money please...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Ρε φιιλε λεω απο μεσα μου, με σουγια να μου κωβε τη ψωλη, λιγοτερο θα με ξεκαβλωνε...θα τα παρεις μωρη τα λεφτα σου, ξερω οτι παιρνω βιζιτα, δε θα σε αφησω απληρωτη, ξερω μια η αλλη περιμενει ο νταβας απο κατω, οποτε χαλαρωσε!! Παιρνει το παραδακι λοιπον και μου λεει shower now!!! τις λεω ηρεμα ρε γιατι βιαζεσαι?? ματαια ομως γιατι το κοριτσι απο αγγλικα γιοκ...τη μπαλαμουτιαζω λιγοκαι εκει χαλαρωνει...παει για ντους βγαινει μονο με τη πετσετα και εκει αρχιζουμε παλι το μπαλαμουτι..μου βαζει το χερι στα βυζια της που εναι συμπαθητικα...Στον αγωνα το κοριτσι ειναι μια μετριοτητα...κανει καποια καλα αγγιγματα και χαδακια για να νιωσεις πιο δικος της και το μεγαλο της ατου ειναι ο κωλος της!Εχει κωλαρα τι να λεμε τωρα..παρολο που εχει παρει βαρος, διατηρει ενα συμπαθεστατο κωλο που χειριζεται αρκετα καλα!

Αρχιζει με πιπα αφου πρωτα ψεκαζει με αντισιπτικο και εμενα και το στομα της. Αρκετα απειρη θα τη χαρακτηριζα στο τομεα αυτο καθως ειναι πολυ αρυθμη χωρις καμια πρωτοβουλια η περιποιηση της γυρω περιοχης! Μετα απο λιγο μου λεει sex now! Αντε λεω sex (αν και λατρης της πιπας)...Εχει σφιχτο νινι γενικα πραμα που εμενα με ευχαριστησε και με εκανε να εκτιμησω το νεαρο της ηλικιας!δεχεταθ σφυροκωπημα και νομιζω η καλυτερη σταση για την εν λογω κορασιδα ειναι to doggy...εκει τ αξιζει τα λεφτα της!!Σε αυτη τη σταση ημουν ετοιμος να καταθεσω αλλα λεω κατσε να τη καθισω στα γονατα και να εκτονωθω στα βυζια γιατι παντα εχω περιεργεια ποσο θα βγει! (ειχα να το παιξω και κανα 2μερο και ειμαι 27 χρονων παιδι) Αυτα απο μενα μαγκες, ελπιζω να βοηθησα..

ΥΓ1 Η γνωμη μου ειναι πηγαινετε για κατι αλλο παιδια..οντως παιζει στην αγορα πολυ υλικο με το ιδιο κασε

ΥΓ2 Δε ξερω αν το γκλαμουρ διαβαζει τις κριτικες των κοριτσιων τουςστο bou και αν οχι, θα πρεπε...Ενω εχω μια "αδυναμια" και εμπιστοσυνη στο εν λογω γραφειο, μου χουν αρχισει τα περιεργα τελευταια..λιγο η Alena λιγο η Dasha (κριτικες αλλων συναγωνιστων) με κανουν να ανυσηχω οτι πανε και αυτοι να ριξουν το επιπεδοΘυμός

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits, pannap, Hell Boy 29 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2018
Κρίμα.....την είχα πάρει και εγώ πριν τρεις μήνες....δυστυχώς κάποιες κοπέλες τις φθείρει αυτή η δουλειά γρήγορα...
11 Οκτωβρίου, 2018
Δεν είναι θέμα φθοράς φίλε... είναι θεμα πονηριάς η εάν θέλεις κουτοπονηριάς..! Θυμός
Προσπαθούν να βγάλουν τα χρήματα (αυτά είναι πολύ γλυκα Γλώσσα και γιαυτο ερθονται) με τον πιο ξεκούραστο τρόπο! Είτε προσπαθώντας να γλιτώσουν το δεύτερο γύρο, είτε λέγοντας ότι είσαι ψολαρας και να μην μπεις όλος μέσα η να μην δέχονται κάποιες στασεις. Κεφάλι σε τοίχο!
Ακόμη κλειδώνοντας το κορμί τους για να μην μπορείς να διεισδύσεις άνετα και διαλέγοντας στασεις για να αποφύγουν τυχόν φιλια!
Ουουουστ από δω χάμω η κάθε πατσαβούρα που νομίζει ότι μπορεί να μας δουλέψει.... Γαμήσου
Γράφετε κριτικές να προστατευτούμε όλοι...!!!!! Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
27 Φεβρουαρίου, 2019
Ετυχε να τη παρω αυτες τις μερες, η συγκεκριμενη ειναι ακριβως οπως στις τρεχουσες photo του γκλαμουρα... αυτο που βλεπεις, παιρνεις. Οι φωτο αυτη τη στιγμη με τη πραγματικοτητα εχουν μεγαλη ταυτιση και σε φατσα και σε σωμα.
K
Kabourdidis
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3