Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο βράδυ και μετά από μπύρες είπα να κάνω μια πονηρή βόλτα πριν πάω για ύπνο..Χαζεύοντας τα studio - μπουρδελα της Λιοσσίων έπεσα πάνω στην Ντίανα. Πρόκειται για Ρωσσίδα πιτσιρίκα, μελαχροινή με ωραίο σώμα και καλό στήθος. Δίνω το εικοσάρικο και περνάω στο δωμάτιο, να σημειώσω ότι παρόλο που ήταν περασμένα μεσάνυχτα κόσμος έμπαινε και έβγαινε συνεχώς στο μαγαζί. Η Ντιάνα δεν μιλάει ουτε ελληνικά, ούτε αγγλικά (εκτός από το hello) οπότε η συννενοήση έγινε με νοήματα. Ξεκίνησε να μου χαιδεύει το σώμα και να μου φιλάει το στήθος ενώ εγώ ασχολιόμουν με το δικό της. Πίπα ακάποτη βαθιά και καλή, χρησιμοποιεί το χέρι αλλά δεν περιποιείται τα μπαλάκια. Αφήνει 69 το οποίο γουστάρει, μόνο γλώσσα όμως δεν σε αφήνει να βάλεις δάχτυλο μέσα. Πρώτη στάση ιεραποστολικό στο οποίο με τραβούσε κοντά της, χωρίς να αφήνει γλωσσόφιλα. Στην συνέχεια την έβαλα να με καβαλήσει πράγμα που έκανε τόσο γρήγορα και δυνατά που νόμιζες ότι θα έσπαγε το κρεββάτι. Οι επόμενες 2 στάσεις ήταν reverse cow-girl και πισωκολλητό στο οποίο και κατέθεσα. Σε όλες τις στασεις η κοπέλα στήνεται καλά, αντέχει το σφυροκόπημα χωρίς παραξενιές και παράπονα με λίγα λόγια γουστάρει το γαμήσι δηλαδή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.043
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elizabeth32, professorx, LanciaRallye037 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού