Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322660
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα πάει για να βρώ την Ρούλα μιας και ήθελα και ένα πολύ καλό μασαζ.. Αφού μου είπε η κοπέλα στην υποδοχή ότι μόλις μπήκε με πελάτη για μια ώρα, ήρθε η ώρα της πασαρέλας.. Αν και τις είχα ξαναδεί τις κοπέλες πιο παλιά και ψιλοήξερα τι θα διάλεγα, εμφανίζεται η Σάντρα (τι προσωπάρα...) Μιας και δεν είχα δοκιμάσει την υπηρεσία με το τζακούζι λέω να το κάνω μαζί της. Εμαφνίζεται το κορίτσι και βγάζει τη ρόμπα... χάζεψα... το κορμί της είναι υπέροχο.. δεν χορταίνεις να το χαζεύεις. Στο τζακούζι δεν πρέπει να έμεινα πάνω απο 10 λεπτά.. και η Σάντρα πάνω απο 2 λεπτά. Βγήκε έξω από πίσω μου και άρχισε να μου τρίβει την πλάτη και τον σβέρκο σε πολύ χαλαρούς ρυθμους. Αφού μου ζήτησε να βγώ με ρώτησε με τι θέλω να ξεκινησουμε.. και οτι προτειμάει με το σεξ πρώτα.. (ίσως έτσι ελέγχει και καλύτερα την ώρα). Δεν είναι ντροπαλή, μιλάει μια χαρά είναι ερωτική, αλλά δεν φιλάει με γλώσσα.. πίπα με προφυλακτικό (οκ.. οτι κατάλαβα, κατάλαβα) και μετά να ξεκινάει αυτή απο πάνω με ωραία κίνηση.. να το απολαμβάνω αρκετά! Μου ζήτησε αλλαγή και με μια γρήγορη στάση σε ιεραποστολικό.. την γύρησα στα τέσσερα για να απολαύσω την υπέροχη κολάρα της.. δεν είναι σφιχτός, αλλα δεν χορταίνεις να την χουφτώνεις και να την σφαλιαρίζεις.. Μετά του αγώνα ξεκίνησε με ένα ωράιο μασαζ.. από κάτω προς τα πάνω. γενικά με χαλάρωσε αρκετα. Σαν υπηρεσία το τζακούζι δε νομίζω να το τιμήσω ξανά.. περισσότερα λεφτά χωρίς να απολάυσεις κάτι το ιδιαίτερο..
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
130
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Chaam.backlum
Μέλος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
101
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Central Spa, nobodyelsebutme, muffer35

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού