Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161501
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από πρωινή τσάρκα κατέληξα στην Μαρία,από Ουρκανία όπως είπε.Πέρασμα με 40 για χαλαρά.Με οδηγεί στο τέρμα πίσω αριστερά δωμάτιο,αν θυμάμαι καλά.Που έχει ένα κοντό κλουβί,τεράστιο στρόγγυλο κρεβάτι και ένα στρόγγυλο καθρέφτη στο ταβάνι.Ήτανε θεοσκότεινα,χαλασμένα τα φώτα στο κατά τ άλλα εν λόγω πολυτελές στούντιο Θυμός.Λειτουργούσε μόνο ο χαμηλός φωτισμός γύρω από το καθρέφτη στο ταβάνι και τα λαμπάκια στο καθρέφτη πάνω από το νιπτήρα.Τεσπα,μπανιαρίστηκα αφού με έδωσε πετσέτα.Άργησε πάνω από 10λεπτό να ρθει.

Εμφανισιακά δεν είναι η μουνάρα που θα δεις στο δρόμο και θα σου πέσει το σαγόνι.Έχει μερικά κιλάκια εντός επιτρεπτού ορίου να το πω έτσι.Ξανθό μαλλί,έχει λίγο τατού και υπέροχες φυσικές βυζάρες που σπάνια βρίσκεις.Και ηλικία maximum 25 θα λέγα.Κατά τ άλλα από επικοινωνία τίποτα.Δεν πολυμιλάει,σχεδόν καθόλου,ίσως είναι ντροπαλή και χαζογελούσε χωρίς λόγο.Τουλάχιστον έτσι ήταν με μένα.Με ρωτάει αν θέλω να μου κάνει μασάζ και απάντησα καταφατικά.Βάζει λίγο λάδι στις παλάμες και ξεκινάει για ένα 10λέπτο περίπου.Από το πλάι,δεν ανέβηκε από πάνω.Αν και βαριότανε,προσπάθησε.Κάπως έτσι εξελίχθηκε η συνεύρεση μας.Δεν ξέρω αν γενικά είναι έτσι,ή τουλάχιστον με μένα επειδή πέρασα με 40 για χαλαρά.Γι αυτό γράφω στο τίτλο θα μπορούσε και χειρότερα.Πίπα μέτρια,για 2 λεπτά το πολύ.Πρώτη στάση αυτή από πάνω,κάτι έγινε.Άνιωθα μεν,αλλά τουλάχιστον με ενέργεια.Λίγο πριν αλλάξουμε μου επέτρεψε να απολαύσω τις βυζάρες της και δέχθηκε αδιαμαρτύρητα 2 μπάτσες στα κωλομέρια.Έπειτα ιεραποστολικά βελτιώθηκαν τα πράγματα κάπως.Αρνητικά ότι βαριοανάσενε και κοιτούσε το ταβάνι.Κατά τ άλλα δεν έκανε καμιά από τις γνωστές πουστιές που κάνουν τα κομοδίνα,που σου χαιδεύουν τα μπαλάκια για να τελειώσεις ή να μην έχει ανοιχτά τα πόδια καλά.Ίσα ίσα τα άνοιξε τέρμα και κάπως με έσπρωχνε προς τα μέσα της.Το τέλος το κράτησα για το πισωκολλητό όπου στήθηκε εξαιρετικά,δεν είπε τίποτα όταν ανέβασα στροφές και τελείωσα με θέα τη κωλάρα της.Αυτά

Γενικά πέρασα ελαφρώς καλύτερα συγκριτικά με τις κριτικές που διάβασα συναγωνιστών.Αντικειμενικά ένα ικανοποιητικό ξεφόρτωμα ήτανε,τίποτα παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, dimmits, Panos1996 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2018
Αγαπητε teo η Μαρια ειναι ενα απο τα στανταρακια μου.Πολυ ομορφο κοριτσι,ξανθια πλεον.Ομορφιες της πολης!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1