Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χρωστάω κριτική για την Νάντια και έτσι σήμερα που βρήκα χρόνο είπα μα την γράψω.Η συνάντηση έγινε προς την αρχή του περασμένου καλοκαιριού.Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με ένα τηλεφωνάκι και δώσαμε ραντεβού σε ξενοδοχείο στο Μετάξι.
Η Νάντια ήρθε στην ώρα της και χτυπάει την πόρτα και μπαίνει μέσα αερατη και χαμογελαστή. Με φιλάει στο στόμα και πηγαίνει προς την πολυθρόνα του δωματίου,αλλά εγώ δεν την αφήνω και πηγαίνω από πίσω της και χουφτωνω της βυζάρες της και αρχίζω μα την φιλάω στο λαιμό. Η Νάντια ανταποκρίθηκε στα《πειράγματα μου》 και άρχισε να μου χουφτωνα τον πούτσο που είχε γίνει σκέτο στειλιαρι.Της βγάζω την μπλούζα,την γυρνάω
προς το μερος μου και συνέχισα να γλυφω το λαιμο της και σιγα σιγα κατέβηκα στα βυζομπαλα της. Της βγάζω την μπλούζα και αποκαλύφθηκαν τα κανόνια του Ναβαρόνε.Όποιος είναι βυζολαγνος,όπως εγω θα περάσει καλά.Αρχισα το χουφτωμα στις βυζάρες της και εκεί έπεσαν τα πρώτα φιλιά. Ήθελα μα ασχοληθώ με τα βυζια της Νάντιας και έτσι κατέβηκα στις ρόγες της που είχαν ανταποκριθεί στον αγώνα και άρχισα το πιπίλισμα. Ασχολήθηκα αρκετά με ρα βυζια της και η Νάντια άρχισε να μου βγάζει το παντελόνι. Μόλις το έβγαλε άρχισε την Μαλακία και μετά έπεσε στα γόνατα και ξεκινησε την πίπα,που είναι από τα πιο δυνατά της σημεία. Στην διάρκεια της πίπας έκανε πολλά deep through και πολλές φορές έριχνε πουτσοσκάμπιλα στα μάγουλα της.Τοτε μου λέει να κάνει μπανάκι και της λέω να κάνουμε μαζί,καθώς δεν είχα προλάβει να κάνω μπάνιο και μου λέει πάμε. Ξεντυνομαστε και βουρ στην ντουζιερα. Εκεί συνεχίσαμε το χαμουρεμα μέσα στις σαπουναδες,και της ζητάω να μου φορέσει το προφυλακτικό. Η Νάντια ξέβγαλε τις σαπουναδες από πάνω της και μετά από εμένα,πήγε στο δωμάτιο πήρε το σκουφάκι μου το φόρεσε γύρισε πλάτη σε μένα,στήθηκε εκπληκτικά και της τον έβαλα στο λαχταριστό μουνάκι της και άρχισα αμέσως το σφυροκόπημα.Καθως 《ζωγραφιζαμε》 εδινα και κανα σκαμπιλι στα κωλομαγουλα της και η Ναντια εδειχνε να το απολαμβάνει και μου ελεγε γαμαμε,γαμαμε με δύναμη και έτσι έλειξε το πρώτο ημίχρονο.
Βγήκαμε από την ντουζιερα,σκουπηστήκαμε και πήγαμε στο κρεβάτι. Η Νάντια ήταν τυλιγμένη με την πετσέτα με ρώτησε αν καπνίζω της λέω πως όχι άλλα μπορεί να καπνίσει η ίδια άμα θέλει και έτσι ανάβει ένα τσιγάρο και πιάσαμε την κουβέντα. Η Νάντια ήταν στην μια άκρη του στρογυλλου κρεβατιού και εγω απέναντι της.
Αφου περασε λιγη ωρα με το μπλα μπλα πηγα προς την Νάντια,έβγαλα την πετσέτα και αρχισα το πιπίλισμα στα βυζια της.Ο μικρός είχε άρχισε να περνει τα πάνω της και γυρνάω ανάσκελα και αφήνω την Νάντια να κάνει κουμάντο. Τότε η Νάντια ανεβαίνει από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στο στήθος και με γρήγορες κινήσεις είχε κατέβει στον πούτσο μου και άρχισε μια υπέροχη πίπα. Μετά την πίπα της λέω να ανέβει από πάνω μου και άρχισε το χοροπηδηχτο.Επομενη στάση ήταν να της ζητήσω να κάτσει στα τέσσερα και να την πάρω από τον κώλο. Μπουκαρω στην πίσω πόρτα και άρχισα να δίνω πόνο.Στην αρχή σιγά σιγά αλλά όσο περνούσε η ώρα ανέβαζα ρυθμούς καθώς η Νάντια έβγαζε κραυγές ηδονής.Ένιωθα ότι θα έρθει το τέλος και έτσι βγάζω το προφυλακτικό,γυρνάει προς το μέρος μου και τον περνει στο στόμα της όπου και κατέθεσα για δεύτερη φορά.
Η Νάντια σηκώθηκε πήγε στο μπανιο τα έφτυσε στην ντουζιερα και έκανε ένα ντουζάκι. Βγήκε από το μπάνιο ντύθηκε,της έδωσα τα φράγκα με χαιρέτησε με ένα φιλί στο στόμα και έφυγε.

Υ.Γ.Με την Νάντια έχουμε συναντηθεί αρκετές φορές και έχουμε πολύ καλή χημεία.
Αυτό είναι το συστατικό να περάσεις καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, classyman92 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2018
Το τηλέφωνο της που μπορώ να το βρω?
01 Νοεμβρίου, 2018
Συναγωνιστη τηλεφωνο μπορεις να δωσεις...??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2