Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αυτή ήταν η πρώτη μου προσπάθεια με το GDE.
Την Anastacia την συνάντησα στις αρχές του Οκτώβρη.
Με το άνοιγμα της πόρτας διαπιστώνω πως ναι μεν πρόκειται για την κοπέλα των φωτογραφιών, καμία σχέση ωστόσο με την πραγματικότητα. Δεν ξέρω αν οι φωτογραφίες αυτές είναι last year ή αποτέλεσμα εργασίας εξαιρετικού φωτοσοπικού μάστορα, αλλά μην περιμένετε να αντικρίσετε το μοντελέ κορμάκι των φωτογραφιών με τη μέση δαχτυλίδι… Η Anastacia έχει μεν το πρόσωπο των φωτογραφιών αλλά είναι γεματούλα με μπόλικα πιασιματάκια και κωλάρα τρελή! Μου θύμισε αρκετά την έταιρη Ουκρανή Μαρίνα…
Πραγματικά δεν ήξερα αν έπρεπε να επιλέξω για τις φωτογραφίες την επιλογή “ελαφρώς επεξεργασμένες” ή “παραπλανητικές”…
Τα Αγγλικά της είναι αρκετά καλά για να συνενοηθείς, Ελληνικά γιοκ.
Το δεύτερο πράγμα που με χάλασε είναι ότι ζήτησε τα λεφτά μπροστά. Εντάξει το καταλαβαίνω ότι είναι δικαίωμά της, αλλά προσωπικά με χαλάει και μου δημιουργεί μια αρνητική διάθεση.

Παρότι ψιλοχαλασμένος, βγήκε από το μπάνιο σπιντάτη, με φοβερή διάθεση και ξεκίνησε μια καταπληκτική καρεκλάτη πίπα, βαθειά, υγρή, λαρυγγωτή, γλείφωντας τα πάντα όλα - μέχρι και τα μαξιλάρια της καρέκλας! Πραγματικά τσιμπούκι champions league!!!
Η τρελή της διάθεση και ενέργεια συνεχίστηκε για όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Δεν ξέρω, αλλά το κορίτσι σίγουρα είχε πέσει στη μαρμίτα με το ecstasy όταν ήταν μικρή…
Στο κρεβάτι πύραυλος ασταμάτητος με όλες τις στάσεις που μπορείς να σκεφτείς και μερικές ακόμα που δεν μπορείς να σκεφτείς. Αντέχει σε όλους τους ρυθμούς και πάσα χρήση!
Σίγουρα κατέχει το σπορ σε επαγγελματικό επίπεδο.

Προσωπικά δεν θα την ξανασυναντούσα γιατί δε με έλκει ο συγκεκριμένος σωμματότυπος, αλλά για τους λάτρεις των μπαμπάτσικων μωρών νομίζω ότι θα είναι μια κορυφαία επιλογή!!
Τώρα βέβαια για τα 140 που ζητάει, σύν τα έξτρα, συν … συν … συν μάλλον την καθιστούν ακριβή επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, rodriguez65, maposavouris και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού