Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συντροφια πορνακηδες γεια σας.Επισκεψη στον εν λογω ευαγες ισογειο ιδρυμα μιας κ η λιστα των "υποψιν" ειχε ενα καινουργιο τεμαχιο την εμμανουελα.Ειναι 1.60μ,ξανθο μαλλι κατω απο τους ωμους,κανονικο σωμα (χωρις πατσες κ κυτταριτιδα),2αρι βυζι, τραχυ προσωπο αλλα οχι ασχημο,με ανοιχτοχρωμα ματια,κ κατα ΔΗΛΩΣΗ της,27 ετων απο ουκρανια κ δεν εχει ξαναδουλεψει σε μπουρδελο(κ εγω ειμαι γαλαζοαιματος της δυναστειας των ΜΟΥΝΑΚΗΔΩΝ!).Απο το σαλονι την ειχα προειδοποιησει οτι δε σηκωνω μαλακιες κ να γαμηθει καλα .. μου λεει οκ!
Μπαινω δωματιο που ηταν καθαρο,αλλα ψιλομυριζε,ετοιμαζομαι κ σε λιγο μπαινει.
Ειναι προσχαρη,φαινεται απο το σαλοναρισμα κ το χοντροπεσιμο εξω, κ αμεσως ξεκιναω χαμουρεμα κ τριψιματα.Μου καθαριζει την ψωλα,κ παμε για ελευθερο τσιμπουκωμα!!Το κλαρινο της υγρο,μεσου βαθους,καλης αισθησης κ μεγααααλης διαρκειας!! Την ψωλομπουκωνα σε 4 στασεις αδιαμαρτυρητα (μεχρι κ αναποδα με αυτη ξαπλωμενη),φυσικα
ειχαμε πουτσοσκαμπιλα,πατηματα κεφαλιου, αρχιδογλειψιμο,ολα καλα ωσπου στο 6λεπτο ακουω την τσατσα..εμμανουελαααα!!! Μιας κ ηταν μπουκωμενη,(κ εγω εχοντας καλους τροπους)της απανταω ψιλοαγρια:ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΝΩ!!Μωρη μαλακω με τα γυαλια,στα 6'!!Κραταω χρονο μωρηηηηη!Τεσπα,την γραφουμε κανονικα ΟΜΩΣ, κ συνεχιζουμε γαμησι:κανονικο με τα ποδια της στους ωμους,πλαγιο,κ στα 4.Σε ολη την διαρκεια ειχε καλη συμμετοχη με ματιες,κ βογγητα(;)παροτι εβαλε τζελ,το σωμα της ηταν καθαρο,αλλα δυστυχως απο τα πολλα τσιμπουκια μυριζε λιγο το στομα της (ΠΟΛΥΤΙΜΗ..εσανς χυσαμολης)κ εγω απεφυγα στενες επαφες!!Για τελος ξαπλωνω, βγαζω καποτα κ αρχιζει ενα καλο αρμεγμα σε ρυθμο κ αισθηση,κ ξεκιναω να πεταω τα ψωλοζουμα μεχρι στραγγιξεως στη στοματαρα της.. Σηκωθηκε,τα φτυσε(κριμα,πρωτεινες!!),με ρωτησε αν μου αρεσε,σοσιαλ,φιλακι,γεια σου.Αγωνιστικος χρονος 12'.
ΘΕΤΙΚΑ:συμπαθητικη εμφανιση,προσχαρη,και συμμετοχη χωρις βιασυνη,υπακουη,καλουτσικη κ μεγαλης διαρκειας πιπα,στησιματα..
ΑΡΝΗΤΙΚΑ:αρωματισμενο στομα χυσαμολης, ελλειψη φτυσιματων πουτσοκεφαλου,κ καλεσμα μαλακωτσατσας στο 6'.
Συνολικη βαθμολογια 8/10
Υ.Γ:μαζι της δουλευε κ το γυφτοβουλγαρακι η σισσυ..δε μου αρεσε.. αλλα ειχε πλακα μιας κ ελεγε οτι σημερα ειχε προσφορα κ το κωλοτρυπιδι της..στις 2 τρυπες κ μια δωρο ..χαχαχα..
Σας χαιρετω,κυριοι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ramada, giannos69, dimmits και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2018
Πω ρε φίλε. Στα αρχίδια σου όλα. "ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΝΩ". Χαχαχαχαχαχα
Μακάρι κι εγώ να ήμουν τόσο στα αρχίδια μου καθε φορά που χτυπάει η πορτα, αλλα δε μου βγαίνει.
11 Οκτωβρίου, 2018
Ναι! Ναι! Ναι! Ναι! μετρησε το σχολιοοο σου φιλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
11 Οκτωβρίου, 2018
Μα...με την μαλακωτσατσα!! Να χτυπησει στα 9-10'να το καταλαβω..Μωρη αρχιδω, διαφημιζεις εξω οτι εδω δε βιαζομαστε..κ μου την φωναζεις στο 6λεπτο!!εμενα;τι νομιζε;οτι ταχω χαμενα,κ δε κραταω κ εγω χρονο;;ΗΛΙΘΙΑ!!! Επρεπε να βγω με τη πουτσα εξω κ να την βαραω στο..κεφαλι!!!
review reaction 3 Milfomaniac
12 Οκτωβρίου, 2018
Ναι! Ναι! Ναι! αυτοοοο ηθελεεε..να ξερεις το χει κανει ενα φιλαρακιιι κ της ειπε κοιτα ακομα δεν μου εχει σηκωθει τι βαρας πορτεςςςςςςς...................
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4