Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 7200
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
βγηκα από το μαντρι των 4-5 κοριτσιων που περναω υπεροχα και ειπα να δω μηπως το μαλακισμενο αξιζει να εισελθει….
Να σημειωσω, αν και θα το διαπιστωσετε, ότι γραφω εν βρασμω …
Πριν το ραντεβου εχω τρελες καβλες…εχει σημασια αυτό για την συνεχεια
Μπαινει στο σπιτι, παω να την αγκαλιασω και να την φιλησω όπως διαβαζα στις κριτικες , η προσωπαρα παιρνει ηλιθια έκφραση, απομακρυνεται και αρχιζει ένα κρεσεντο μαλακιας.
Εδειχνε σαν χαμενη , καθισε ανασκελα , μονο που δεν την πηρε ο υπνος…
οι υπηρεσιες της στο σαιτ : φιλιά με γλώσσα, τελείωμα στο πρόσωπο ....γελαει ο κοσμος, τιποτα απο ολα
σε καποια φαση την εγλειφα και μου φωναζει οτι την πονεσε η γλωσσα μου !!!
Προσπαθουσα με τοση καβλα που ειχα να ερεθιστω και αυτή να με βλεπει με το ιδιο ηλιθιο βλεμμα.
Ολες οι κινησεις της ντεκαβλε…εσκεμμενα
Λοιπον ανοιγω παρενθεση και θα σας θυμισω δυο σελιδες αναλυσεων που καναμε στο νημα του γκλαμουρ…
Ειχα πει τοτε ότι μαλακισμενα, ‘εξυπνα’ κοριτσακια μας εβαλαν να διαφωνουμε και να προσπαθουμε να τετραγωνισουμε τον κυκλο…
Οι ιδιες εχουν δημιουργησει αυτή την σύγχυση μεταξυ μας με την κολονοοτροπια τους [επαναλαμβανω όχι ολες]

Τα πραγματα είναι απλα ….καμια δεν είναι απειρη όπως διαβαζω…είναι λεει μονο 19 χρονων …

Ναι αλλα οι τρυπες τις είναι 40αρας….απλα άλλες φορες εχουν ορεξη, άλλες φορες πανε να ‘’κλεψουν ’’
Είναι προστυχο αυτό γιατι εγω στερηθηκα 20 μερες αρκετα, για να τα μαζεψω
Να παει να γαμηθει η συγκεκριμενη και μερικες άλλες που με πιασαν κοροιδο

ειναι παρεμφερες σε εναν ποδοσφαιρικο αγωνα που βλεπεις το κορακι οτι απο τα πρωτα σφυριγματα σε παει για σφαγη
Δεν ανακαλυψαμε την αμερικη…αυτό το στυλ ραντεβου δεν μου είναι αγνωστο και ισως σας θυμιζει και σε σας καποια….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.660
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, TOMCRUISE και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2018
Μάλλον αδερφέ ο προηγούμενος θα την στράγγιξε , κοινός.... θα της πέταξε τα μάτια έξω !.... και μετά σε σένα τι γλωσσόφιλλα και τι καύλα να βγάλει ....
Χμμμ; γιατί όχι;
11 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ηταν 10 το βραδυ.
το φωναζω αν δεν εχουν ορεξη να ακυρωνουν , κανενα προβλημα.
αντε να μαζεψω τωρα 140. αυτο που μ εκνευριζει ειναι οτι κανουν οτι προσπαθησαν να ευχαριστησουν... η εκφραση της ηταν ...''τι εγω ? εκανα τα παντα'' αγγιξε με της ειπα..και αυτη εβαλε τα ακροδακτυλα πανω μου λες και ηθελε να δει αν καιω...μιλαμε για τραγωδια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2