Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βασικα ξεκινησα εχοντας την ελπιδα οτι θα ειχε επιστρεψει η Μαργκω στο Βεργας 3.
Τζιφος, ηταν η Λανα με το μικρο και μαραμενο στηθος, κατω δεξια μια χοντρη και κατω δεξια η νταρντανομαρια που δε κοιταει αδιαφορα.
Στο 73 κατω η φολοτετοια, η Ηλεκτρα ντε, και μια ασχημη.
Στο 73 πανω ηταν η Κλεοπατρα (που ηταν σε δωματιο), η φολοοριανα και το σοκολατακι η Σεμπαστιανα.
Σοκολατακι απο Βενεζουελα.
Προσωπο μιγαδας (ινδιανος με λευκη, οπως μου ειπε μετα το γαμισι ο πατερας της ειναι Ινδιανος). Ωραια τσιμπουκλοχειλα, εκφραστικα ματια,
μαυρα μακρια μαλλιά.
Το τελειο στηθος, 2,5αρι στητο με ωραια ρωγα.
Μεση δαχτυλιδι, στο κωλο τα χαλαμε λιγο, λογω καποιας (οχι εκτεταμενης) κυτταριτιδας. Οταν την εστησα πισωκολλητα δεν φαινονταν και ετσι
δεν με χαλασε.
Μπουτια, γαμπες αψογα. Αν δεν ειχε την κυτταριτιδα θα της εβαζα 10.
Αυτο που ειναι το κατι αλλο ειναι το χρωμα της και η επιδερμιδα της.
Λεω στη τσα2, θα περασω αλλα αν δεν με φτιαξει θα την διωξω και θα μου στειλεις την Κλεοπατρα.
Δεν χρειαστηκε.
Η σοκολατιτσα, ηλθε ευδιαθετη, ηταν ακρως δεχτικη στο μπαλαμουτι και με καυλωσε πριν με παρει στο στομα της.
Αφου την μπαλαμουτιασα χουφτωνοντας παντου και δινοντας αυστηρα επιφανειακα φιλακια στα χειλη (ουτε λογος για γλωσσα), την εριξα και αρχισα
το γλυφομουνι. Δεν ανταποκριθηκε οσο θα ηθελα και γιαυτο της βαζω 8 στη συμμετοχη.
Σταματησα, γυρισα,, μου σκοθπισε το εργαλειο με μωρομαντηλο και αρχισε την τσιμπουκοδρομια.
Η πιπα της ηταν αισθησιακη με παιξιμο του κεφαλιου και ανωτερη του μεσου ορου
Στη αρχη ειχε χερι αλλα οταν το απομακρυνα συνεχισε χωρις, περνοντας τον ολο μεσα στο στομα.
Απολαυσα την πιπα χαιδευοντας τα μαλλια της και τα βυζια της.
Στο cow girl, την εφερα πανω μου γιατι τα βυζια της ειναι μουρλια. Οσο εσπρωχνε μαλαζα εναλλαξ βυζια και κωλο.
Στο ιεραποστολικο αρχισε να την βρισκει και εκλεισε τα ματια.
Την εσπωξα στη κλασσικη συζυγικη σταση για να γλύφω τα βυζακια της, στη σταση του λωτου, και με τα ποδια στους ωμους της
με το μουνακι της πιατο.
Οταν ενοιωσα να ερχεται το τελος, την γυρισα πισωκολλητα doggy style. Εβγαλε κραυγουλα οταν μπηκα μεσα της.
Λογω της ανατομιας της σε αυτη τη σταση επιασα πατο στο μουνι της.
Εσπρωξα δυνατα αρκετη ωρα ωσπου εχυσα ικανοποιητικα
Με αποχαιρετισε με επιφανειακο φυλακι και εγω με χουφτωμα κωλου.
Η συννενοηση εγινε με τα χαλια ισπανικα μου (αυτα που μου εμαθαν οι πουτανες στη λιμανια) και αγγλικα
Την συστηνω ανεπιφυλακτα και θα ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Σεμπαστιάνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.382
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, professorx, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού