Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση λίγους μήνες πριν. Η κριτική καθυστερημένη και λόγω εργασίας και λόγω μιας περίεργης γεύσης που μου άφησε η συνάντηση.
Το ραντεβού κλείστηκε και η Ζήνα εμφανίστηκε με αρκετή καθυστέρηση.
Καθόμουν στο δωμάτιο περιμένοντας έχοντας ένα πολύ καλό προαίσθημα ή διάθεση αν θέλετε και με το που άνηξε η πόρτα η διάθεσή μου πραγματικά εκτοξεύθηκε! Η Ζήνα κατά τη γνώμη μου είναι ο ορισμός του petit! Μικροκαμμωμένη με απίθανη κορμάρα, ωραίο πρόσωπο και ματάρες με απίστευτο χρώμα!
Περάσαμε αρκετή ώρα συζητώντας διάφορα μέχρι που πήγε για ντουζάκι ενώ εγώ την περίμενα στο κρεβάτι. Εκεί τελείωσε και η όμορφη φαντασίωση που είχα φτιάξει στο μυαλό μου. Δεν ξέρω γιατί αλλά έβγαζε μια ψύχρα η οποία σε φρενάριζε απίστευτα… Δεν μπορείς να την πεις κακή ή διεκπεραιωτική αλλά κάτι έλειπε… Φιλιά απωθητικά με το σταγονόμετρο, πολλά μη και αχ και ούχ και ετσι και γιουβέτσι. Δεν ξέρω τι έγινε, ίσως να φταίω εγώ, ίσως να ήταν κουρασμένη ή βαριεστημένη. Παίχτηκε ένας γύρος σε διάφορες στάσεις χωρίς κάτι το εξαιρετικό ή αξιομνημόνευτο.
Παρότι εμφανησιακά με είχε εντυπωσιάσει δεν μπορώ να πω ότι ήταν και από τα ραντεβού που θα μου μείνουν αξέχαστα.
Ισως να αξίζει μια δεύτερη προσπάθεια, ίσως και όχι… ακόμα δεν έχω καταλήξει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PSAXTIRI
Ανώτατος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
3.936
Πόντοι:
17.145
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, merts, iuakoya και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού