Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Φραντζέσκα λοιπόν...

Από το γραφείο είχα στο παρελθόν μία ατυχώς (ελπίζω) μετριοκακή συνάντηση και δεν το είχα πολύ στα υποψη μου... Τι να κάνω όμως που προέβλεψα σωστά τα ματσάκια του τσουλού και δώθηκε έτσι και 2η ευκαιρία.... και λογικά θα ακολουθηθεί και απο τρίτες και τέταρτες αν συνεχίσουν έτσι.

Τη Φρατζέσκα την είχα σταμπάρει από τις φωτο που είχαν ανέβει στο σαιτ του γραφείου. Πλέον δοκιμάζω ΜΟΝΟ κοπέλες που έχουν φωτό με πρόσωπο. Ανοίγοντας την πόρτα είδα -προς μεγάλη μου έκπληξη- οτι ήταν ΑΚΡΙΒΩΣ όπως οι φωτο...Ίσως και καλύτερη, αφού τα ρούχα που φορούσε ήταν κομψά και επίσης έφερνε μαζί της και αυτή τη φρεσκαδούρα, αυτόν τον αέρα της γλυκιάς πιτσιρικούλας. Χαμογελαστή, αεράτη, κομψή. Πρώτη εντύπωση λοιπόν θετικότατη!

Μιλήσαμε λιγάκι (μιλάει ελαχιστότατα Ελληνικά - τύπου καλημέρα, γειά σου - ευχαριστώ) στα αγγλικά και μετά το απαραίτητο φρεσκάρισμα ξεκίνησε ο αγώνας.

Ενημερωση για τους συναγωνιστές:

- Φιλιά : Δεν δίνω με γλώσσα. Όσες φορές σε κριτική μου έχω αναφέρει "φιλί με γλώσσα" είναι η προσωπική μου εκτίμηση για το αν η κοπέλα δίνει. Κάνει κίνηση δηλ αλλά το κόβω εγώ. Στη συγκεκριμένη περίπτωση, δεν θεωρώ ότι τόχει και πολύ, θα πρέπει να πιεστεί για να το κάνει.

- Πίπα: Όχι βαθιά, αλλά ωστόσο, αρκούντως περιποιητική, συνοδευόμενη με πονηρές ματιές, αισθησιακή.

- Κυρίως αγώνας: Δεν μου είπε όχι σε τίποτα. Κινηθήκαμε σε gfe ρυθμούς κατά βάση με διαστήματα έντονου σφυροκοπηματος χωρίς να με ξενερώσει πουθενά. ΟΙ φωνούλες της καλές. Έδειχνε να το ευχαρστιέται, ενώ δεν έλλειψαν και πρωτοβουλίες από μέρους της (ανάποδο καβάλημα και άπειρες μπατσούλες στα κολομάγουλά της). Τώρα τελευταία, στα ραντεβού της ώρας προτιμώ να ρίχνω ένα μανικάκι και καλό, αλλά επειδή αντιλήφθηκα την κούρασή της, έβαλα το τούρμπο και έκανα τον ταρζάν στο 45' καταθέτοντας εντός του ελαστικού... Μπανάκι , κουβεντούλα και τσιμπούκι... Το μόνο αρνητικό (για μένα) είναι ότι δεν το πάλεψε ιδιαιτέρως για το 2 ημίχρονο - δεχόμενη βέβαια και υπενθυμτικά μνματα στο κινητό της-. Δε με χάλασε και πολύ βέβαια μιάς και πέρασα ωραία και ο χρόνος που είχε απομείνει έφτανε μόνο για ένα ολύ πεταχτοΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Συνοψίζοντας: Τη Φρατζέσκα θα την πρότεινα σε όσους θέλουν να συνεβρεθούν με ένα όμορφο, γλυκό πλασματάκι, τσαχπίνικο. Θα απέτρεπα τύπους που θέλουν άγριες καταστάσεις και όσους βλέπουν τα 140 σαν να είναι 1000. Προσωπικά θα την ξαναέβλεπα για να πάρω και τη σουφριτσα της την οποία την βρήκα όχι απλά καλοδουλεμένη, αλλα μου μπήκαν και υποψίες μήπως πριν από εμένα την είχε κακομεταχειριστεί ο mimis69!!!

Κλείνοντας, θα ήταν μεγάλη μου παράλειψη να μην αναφερθώ στην ευγένεια της τηλεφωνήτριας. Με σκλάβωσε.

Καλά βόλια παίχτες μου!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mimis69, MarkMazz και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού