Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν το μουνί είναι εθισμός τότε το πιπινομουνί είναι σκληρό ναρκωτικό....και εγώ έχω εθιστεί άσχημα, βέβαια υπάρχει και η άλλη πλευρά του νομίσματος, μια ζωή την έχουμε, ότι φάμε ότι πιούμε και ότι κάτσει πάνω στον πούτσο μας...κτλ.
Μοναδική επιλογή για πιπίνι στη χαβούζα που ζω η νεαρά. Δεν είχα και καμία όρεξη να πάω 3η φορά μέσα σε μια εβδομάδα στο συγκεκριμένο μαγαζί αλλά τα έχουμε ξαναπεί, πού να πάω, οεο;Κεφάλι σε τοίχο!

Επέλεξα ελαφρώς επεξεργασμένες φωτογραφίες αλλά ακριβείς, δεν είναι ακριβώς έτσι αλλά δεν είναι και παραπλανητικές....το προφίλ της στο bou έχει αυτές που είναι πλέον αντιπροσωπευτικές, στο site του γραφείου έχουν ανέβει νέες πολύ πιο glamour.
Στη βαθμολογία το 8 στο πρόσωπο είναι σχετικά γενναιόδωρο αλλά έχει κάτι ματάρες η ρουφιάνα....Έρωτας
Στο κορμί το 8 είναι πάλι σχετικά γενναιόδωρο αλλά δεν μπορούσα να βάλω σε αυτό το τέλειο κωλαράκι λιγότερο...Έρωτας αλλά και το 9 θα ήταν υπερβολή.
Ξανθιά μαλλούρα μέχρι τον κώλο, αλλά είναι κακοβαλμένα extensions και με χάλασαν λίγο όταν τη μαγάρησα και της χάλασε το χτένισμα.
Λεπτό κορμάκι, γύρω στο 167 που λέει και το προφίλ της. Βυζάκια μικρά, με το ζόρι τα λες δυάρια αλλά φοβερά στην αφή. Γενικά έχει πολύ απαλό και καθαρό δέρμα.

Έχω την εντύπωση ότι κάπου την ξέρω, μπορεί να την έχω δει σε καμία τσόντα του στυλ "up my russian ass 56" ή "η πρώτη μου φορά Νο44" αλλά δεν μπορω να το θυμηθώ ακριβώς, πάντως πολύ γνωστή φυσιογνωμία και δε νομίζω να έχει ξαναέρθει Ελλάντα.
Δεν της τα ρώτησα όλα αυτά και ερχόμαστε στο θέμα επικοινωνίας όπου έβαλα 5 παρόλο που μιλάει πάρα πολύ καλά αγγλικά.
Έχω την εντύπωση ότι δεν γαυγίζουν όλα τα σκυλιά της Εμμμμ ή μάλλον χαθήκαμε στη μετάφραση....
Με το που μπήκα μου συστήθηκε, μου είπε αμέσως ότι είναι από τη ..Σπασίκλας...χωρίς να τη ρωτήσω. μου είπε ότι είναι 23χρ. χωρίς να προλάβω να ρωτήσω, μου είπε το πραγματικό της όνομα 3 φορές, με ρώτησε πως με λένε πάνω απο 2 φορές, γενικά μια λίγο αγχωτική συμπεριφορά να με κάνει να νιώσω άνετα, αλλά μάλλον ένιωσα λίγο περίεργα. Λες και έδινε συνέντευξη για δουλειά ένα πράμα...Χμμμ;

Λεπτομέρειες τα παραπάνω....μπήκαμε μαζί για ντουζάκι, πλύναμε ο ένας τον άλλο και βουρ για Κατσικογάμης.

Πνίγεται μέχρι δακρύων στην πίπα, με πολύ σάλιο, αλλά κατά την άποψή μου χωρίς κανένα ιδιαίτερο αποτέλεσμα. Μάλλον δεν έχει πολύ εμπειρία ή έχει κανένα μαλάκα στο χωριό της για γκόμενο που του αρέσει αυτή η πρακτική και δεν έχει μάθει να το κάνει διαφορετικά. Πάντως είναι πολύ πρόθυμη και αρκετά ορεξάτη, αλλά αυτό ήταν το μόνο σημείο στο σέρβις που δεν ευχαριστήθηκα.

Φιλιά πήρα απλόχερα αν και ήταν αρκετά κουμπωμένη στν αρχή και τα απέφευγε, όταν πήρε φωτιά όμως μετά το σπατουλάρισμα που έριξα πραγματικά λύθηκε και δεν σταματούσε να με φιλάει.
Γενικά την πηδάς όπως θες, δυνατά και δεν κολάει πουθενά και δε λέει όχι σε κάτι.
Τελείωμα μια φορά στο λάστιχο και μια στο στόμα της.

Ιδιαίτερη αναφορά κάνω στο τέλειο και δουλεμένο κωλαράκι της, δεν μου έδωσε αλλά εδώ έφταιγα εγω, δεν ενημέρωσα νωρίτερα για να προετοιμαστεί, σε αυτό ήταν απόλυτη και πολύ καλά έκανε. Δεν είχα σκοπό βέβαια να ζητήσω εξαρχής λόγω τιμής αλλά όταν την είχα στα 4 δεν μπορούσε να ξεκολλήσει το μυαλό μου απο εκεί...Κεφάλι σε τοίχο!

Ίσως την ξαναδώ με την υπόσχεση να την ξεκωλιάσω, αφού στο τέλος τη ρώτησα ξανά και μου λέει οκ, απλά να το ξέρει νωρίτερα.
Να αναφέρω ότι είναι καπνίστρια αλλά με ρώτησε πριν το ανάψει στο διάλειμμα.

Για την Αθήνα πάλι θα το ξαναπω δεν μπορείς να πεις ότι είναι vfm, αλλά αν τα διαθέτετε και δεν έχετε άλλες οικονομικότερες επιλογές, είναι μια χαρά η κοπέλα, όμορφη, ορεξάτη και με διάθεση για πούτσα.

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.744
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, maposavouris και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2018
They tried to make me go to rehab
I said, no, no, no Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1