Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως λέω και στον τίτλο,χρωστούσα κριτική για την Μαρία και ήρθε το πλήρωμα του χρόνου να την ανεβάσω. Η συνάντηση έλαβε χώρα πριν ένα χρόνο περίπου σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο. Η συνεννόηση με την Μαρία έγινε εύκολα και ήρθε στην ώρα της,αφού της είχα στειλει τον αριθμό του δωματίου και εγώ ειδη ειχα κάνει το μπανάκι μου.
Χτυπάει η πόρτα,ανοίγω και βλέπω μια όμορφη για τα δικά μου γούστα γυναίκα με σεξυ ντύσιμο.Αμεσως συστηνομαστε και με φιλάει στο στόμα. Βγάζει την μπλούζα της και ορμά στις βυζάρες της. Τις χουφτωνα και ο μικρός άρχισε να ανεβαίνει και της βγάζω το σουτιέν και αμέσως αρχίζω το πιπίλισμα. Η Μαρία μου έβγαλε την πετσέτα και άρχισε να μου τον παίζει.Μου τράβηξε το κεφάλι και αρχισαμε τα γλωσσοφυλα.Παθιασμενα φιλία σαν να ήμουν με την κοπελα μου.Μετα κάθησε στα γόνατα και μου έκανε μια πίπα όνειρο. Μου λέει μην τελειώσεις πάω για μπάνιο και έρχομαι. Βγάζει την φουστιτσα της και το εσώρουχο της και πάει στο μπάνιο για φρεσκαρισμα. Βγαίνει από το μπάνιο και έρχεται στο κρεβάτι και αρχίσαμε πάλι τα γλωσσοφυλα. Η Μαρία κατέβηκε προς τα κάτω και μου ξαναεκανε μια πολύ καλή πίπα. Τότε την σηκωνω και την γυρνάω και αρχισα να τις φλυφω τις βυζάρες της. Φοράω το προφυλακτικό και μπαίνω για να εξερευνησω τον εσωτερικο κοσμο της Μαρίας.Ξαθως γαμιωμασταν η Μαρια έβγαζε κραυγες ηδονής.Επειδη η καυλα από τα προκαταρκτικά ήταν μεγάλη η λήξη του πρώτου γύρου μας βρήκε σε αυτή τη στάση.
Μπανάκι και από τους δύο μας για φρεσκαρισμα και άραγμα στο κρεβάτι. Υστρρα από λίγη ώρα η Μαρία άρχισε να με χαϊδεύει στο στέρνο και έτσι αρχίσαμε τα γλωσσοφυλα.Εγω χουφτωνα την Μαρία όπου την έβρισκα και μετά ασχολήθηκα με τις βυζάρες της,άλλωστε το έχουμε ξαναπεί ότι είμαι βυζολαγνος.Ο πουτσος μου ειχε γινει καγκελο και καθως ειχαμε ερθει κοντά την ακουμπησε στα μπούτια και τότε η Μαρία μου λέει ήρθε η ώρα της πίπας.Αμεσως ξεκινάει την πίπα που ήταν εξίσου καλή με τις προηγούμενες. Μου φοράει το προφυλακτικό και ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίσει το παιχνίδι. Εγώ χουφτωνα τα βυζια της. Μείναμε έτσι κάμποση ώρα και μετά της λέω να γυρίσει στα 4 και αρχίζω αμέσως το σφυροκόπημα και ετσι μας βρηκε το τέλος του δεύτερου γύρου. Μπανάκι και από τους δύο μας,δίνω τα λεφτά με φιλάει στο στόμα και φεύγει.


Υ.Γ.1.Εγραψα ότι θυμόμουνα,αν και θυμάμαι τα περισσότερα,επειδή πέρασα πολύ καλά.

Υ.Γ.2.Επειδη χρωστάω και άλλες κριτικές αυτή ήταν το πρώτο μέρος. Έρχονται και άλλες,με άλλες κοπέλες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.619
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, Bentley και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού