Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157154
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
περασα φουριοζος απο μυλο μετα απο δουλεια καλοχωρι και ειχα αστειρευτες καυλες που επρεπε να εκτονωθουν
πρωτη φορα παω βουρ σε ενα μαγαζι και δεν ειχα χρονο καθολου για τσαρκα αφου επρεπε να συνεχισω την δοουλεια μου
πηγα κατευθειαν στο σπιτακια αφου το πρωι δεν ηταν πολλα μπουρδελα ανοικτα


το μαγαζι γνωωστο και απολυτο σκοταδι για να κρυψουν τον δρακο του κομμονντο και εκει την πατησα --ειδα τακουνια και πεταχττω κωλαρακι και
μπηκα μεσα

αφροδιτη αν και στο σαιτ την λεν λια αλλα τσπ

μπηκα εκανα μπανακι και ερχεται η κοπελ με προκατακρικα μετρια με πιπα μετρια με πρωτη σταση απο πανω και βαθια καθισματα αυτη με τις πατουσες στο κρεβατι ----στα θετικα της αυυτη η σταση
και τελος με ιεραποστολικο και κουταλακι αλλα αυτο που με ξενερωσε ειναι η τριχα στο μουνι της

βρε κοπελια εγω ειμαι πελατης τα ακουμπαω και ερχομαι στην πενα ξυρισμενος μπανιαρισμενος και εσυ λεγεσαι ιεροδουλη κ εχεις τριχα --ελεοςΛύπηΛύπη

αφου εφυγαν τα χοντρα και ηρεμησε το κεφαλι αοιγει το φως για να με αποχαιετησει και εκει ειδα ενα μπαζο ολκης

κανονικα πρεπει να με απαγορευσουν να μπαιω στα σπιτακια που δινω τριαντα ευρω σε τετοιες κοπελες

καθιερωμενη μεταφραση στη γλωσσα της κοπελας δεν εχει διοτι ειναι ελληνιδα οπως μου ειπε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
38.652
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, anoixtiri, Sweet_Feet και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού