Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
World Animals Day και ειπα να διαλεξω απο τις φωτο του πρακτορειου αυτον που φαινοταν ο πιο καθαροαιμος για να το γιορτασουμε ...
Η αληθεια ειναι πως ηταν δυσκολη η αποφαση μου μιας και το γραφειο εχει και καλα ημιαιμα ,αλλα οφειλω να ομολογησω πως η συνδρομη της νεας τηλεφωνητριας Αννας οπως ευγενικα μου συστηθηκε) με οδηγησε στην τελικη μου επιλογη...

Μπαινοντας στο δωματιο η Νελλυ εμφανιστηκε πισω απο τη πορτα θέλοντας προφανως να δωσει μια νοτα εκπληξης στην συναντηση μεταξυ δυο αγνωστων...εκεινη ολογυμνη φορωντας μονο τις λευκες της καλτσες κοντα στο 1.75 ,μεχρινη με λιγο ιδιαιτερο προσωπο ότι πρεπει για την ημερα, στηθος απο τσοντα της private και κορμι αυθεντικου μοντελοσκυλου χωρις ιχνος ατελειας και εγω με το κολλαν μου απο μαυρη λικρα οπως ειχα βγει απο το μαθημα της γιογκα...
Με κοιταξε ελαφρως σαστισμενη αλλα μολις αρχισα να γδυνομαι δεν εχασε χρονο και χουφτωνοντας με λαγνα με οδηγησε στο κρεβατι ... δεν ειχα χρονο για πολλα πολλα αφου την ειχα κλεισει για μολις 30' και ετσι την ξαπλωσα ανασκελα να της υγρανω την εντελως στεγνη μεχρι εκεινη την στιγμη τρυπουλα ...η Νελλυ αντεδρασε με φωνουλες και πολλα υγρα. Περασε τα ποδια της στον λαιμο μου και με τραβαγε απο τους γκριζους κροταφους... με κατεβασμενο το κολλαν ανασηκωθηκα και περασα ξαναμενος το προφυλακτικο πεφτοντας επανω της εχοντας χουφτωσει και με τα δυο χερια τα κωλομερια της που ηταν σκληρα σαν μαρμαρο... οι ρογες της σκληρυναν ,η αναπνοη της εγινε πιο γρηγορη και οι παλμοι μου χτυπουσαν κοκκινο... ενιωσα για λιγο αριστερα ενα σφιξιμο στον οπισθιο γλουτιαιο αλλα δεν εδωσα σημασια αφου ηταν το χερι της που με τραβουσε ολο και πιο δυνατα...
Ανασηκωθηκα και την ρωτησα ποια ειναι η αγαπημενη της σταση...η απαντηση που εδωσε ηταν η αναμενομενη DOGGY... γυριζοντας βεντουζωσε επανω μου και αρχισε να κουνιεται με λυσσα ...
Οι κραυγες της πλεον ειχαν γινει δυνατοτερες και πρεπει να ακουγοταν μεχρι τον διαδρομο. Οι κινησεις μου εγιναν ελαφρως πιο βιαιες αρπαζοντας την απο την μεση χτυπωντας την με ορμη πανω μου ...
Το τελος δεν αργουσε να ερθει αφου μου το θυμισε ενα ξυπνητηρι στο δωματιο...τραβηχτηκα της επιασα το κεφαλι και καταλαβε πως επρεπε να με τελειωσει με το στομα ...
Η στριφογυριστη πιπα μου θυμισε παλιες καλες εποχες σε πριβε απο στριπ κλαμπ και δεν αργησα να της τα δωσω με ορμη...
Σηκωθηκα βιαστικα σηκωσα το κολλαν, τραβηξα την μπερτα μου, την εφερα κοντα μου για ενα τελευταιο φιλι και χαθηκα οδηγωντας στην λεοφωρο του σεξ μεσα στο batmobile...

καλες συνουσιες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.814
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, steveman7, Jim25jim και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2018
Γεια σου KAVLAMAN ! Ναι!
08 Οκτωβρίου, 2018
Δώσε αγόρι μου Κατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2