Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έβλεπα την μικρή Νταϊάνα και πραγματικά είχα μπερδευτεί με τα review των συναδέλφων μια και κάποια ήταν πολύ καλά και κάποια αρντιτικα.
Παρασυρόμενος από τα τελευταία δυο Review φίλων.. αποφάσισα να την δοκιμάσω όπως θα διαβάσετε με όχι καλό αποτέλεσμα.
Την συνάντησα στα νοτιά προάστια σε γνωστό ξενοδόχοι , μπήκε στο δωμάτιο με αέρα και μασώντας μια γραμμένη τσίχλα που δεν την έβγαλε από το στόμα της καθόλου καθ’ όλη την διάρκεια της συνάντησης. ( μάλλον και στην πίπα που μου έκανε την είχε στο στόμα )
Το πρόσωπο της είναι πολύ γλυκό και όμορφο και είναι το δυνατό της χαρτί , όμορφο βυζάκι 2αρα..αλλα μέχρι εκεί. Δεν είναι πάνω από 1.55 ύψος με αρκετά γεμάτη περιφέρειά και μπούτια. Άρα από σώμα με δυσκολία ξεπερνάει το 6.
Στον αγώνα τώρα ήταν τελείως αδιάφορη και κενή. Δεν κατέβαλε καμία προσπάθεια για πρωτοβουλία πέρα από αυτά που τις δικές μου οδηγίες.
Στην δοκιμασία της πίπας ενώ φαινόταν ότι κατέχει την τεχνική, μου έκανε μια τελείως ξερή πίπα, με πολύ λίγο γλείψιμο στα μπαλάκια και αυτό με οδηγίες και πίεση του κεφαλιού της να ενδώσει χωρίς όμως αποτέλεσμα.
Εκεί που χαλάστηκα ιδιαίτερα ήταν ενώ μου γύριζε συνεχώς ( πάντα με γλυκό χαμόγελο) το κεφάλι της όταν προσπαθούσα να την φιλήσω, έκανα μια προσπάθεια να την γλύψω μπας και την ενεργοποιήσω αλλά τραβήχτηκα αμέσως μια και ο κολος της μύριζε σκ@@@@@λα!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
Από εκεί και μετά έχασα κάθε νόημα και ο σκοπός απλά να χύσω και να φύγω.
Σε όλη την διάρκεια ήταν μια ζωντανή κούκλα που απλά γύριζε, σηκωνόταν, τραβιόταν, με μια απάθεια και μασώντας συνεχώς αυτήν την γραμμένη τσίχλα. Δεν θα την έλεγα κομοδίνο όπως συνηθίζω αλλά δεν απείχε πολύ από αυτόν τον χαρακτηρισμό.

Τελικά έχυσα και έφυγα ..αφήνοντας με διψασμένο από τος προσδοκίες που είχα για την μικρή όμορφη Νταϊάνα.Χμμμ;

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.399
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Agapi Diva, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού