Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Call-Girls 21893
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Εύα την είχα βάλει στο μάτι πολύ καιρό τώρα αλλά ποτέ δεν είχα καταφέρει να τη συναντήσω γιατί πάντα όταν ερχόταν από τα μέρη μας ή ήταν κλεισμένη την ώρα που ήθελα ή δεν είχα εγώ καθόλου διαθεσιμότητα.
Η κριτική του συναγωνιστή azazel όχι μόνο δε με πτόησε αλλά με έκανε να θέλω να τη συναντήσω περισσότερο.
Γούστα είναι αυτά και αυτά που αρέσουν στον έναν, στον άλλον μπορεί να μην αρέσουν. Σε άλλους λοιπόν αρέσουν τα μοντέλα σε άλλους οι ζουμερές γυναίκες.

Πάμε λοιπόν στο θέμα της εμφάνισης.
Για τα δικά μου γούστα (νομίζω όμως και αντικειμενικά) έχει πολύ όμορφο πρόσωπο. Είναι ακριβώς ίδιο με των φωτογραφιών στη μπανιέρα. Οι άλλες φωτογραφίες με τα μαύρα ολόσωμα εσώρουχα που έχει δείχνουν μια άγρια τσουλάρα (που δε θα έλεγα ότι μοιάζει στην Εύα) ενώ από κοντά το πρόσωπο της είναι πολύ γλυκό.
Όσον αφορά το σώμα έχει κωλάρα με χερούλια, μπουτάρες και ένα θέμα χαλάρωσης στην κοιλία όπως ελέχθη. Τα βυζιά είναι φτιαγμένα ενώ κατα τ' άλλα ο σωματότυπος της είναι σχετικά λεπτός. Όπως είπα τρελαίνομαι για αυτό τον τύπο γυναίκας αλλά αντικειμενικά δεν είναι για 10.

Οι υπηρεσίες όμως είναι πραγματικά πολύ καλές. Υποδοχή με χαμόγελο και διατήρηση του χαμόγελου καθόλη τη διάρκεια της συνάντησης. Με υποδέχθηκε με ωραίο ολόσωμο μαύρο εσώρουχο διαφανές που άφηνε την κωλάρα της ακάλυπτη. Πεντακάθαρο μουνάκι, ότι πρέπει για γλύψιμο και πίπα αρκετά ικανοποιητική. Φιλιά χωρίς τσιγκουνιά, υγρά με σάλιο. Παίχτηκαν 2 γύροι χωρίς να ολοκληρώσω στο 2ο. Στο 2ο που πάντα έχω θέμα να ολοκληρώσω
εντός μικρού χρονικού διαστήματος, η κοπέλα δεν το παράτησε αλλά μέχρι τελευταίο λεπτό το προσπάθησε μπας και γίνει η έπαρση σημαίας. Ενδιάμεσα μασάζ μετά από δική της πρωτοβουλία.

Τέλος, τα 150 ίσως είναι πολλά για κάποιον κάτοικο Αθήνας ή Θεσσαλονικής αλλά για τα επαρχιακά δεδομένα που τα 180αρια και τα 200αρια είναι ο κανόνας, είναι ικανοποιητικά. Επομένως, ένας μέσος βαθμός και εδώ νομίζω είναι αντικειμενικός.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Λάρισα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
256
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, manolatsi, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2022
Παιδιά χρειάζομαι απεγνωσμένα τον αριθμό της Εύας!!!
Σας παρακαλώ βοηθήστε με!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1