Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετριας εμφανισης κοπελα ξανθια με πρασινα ματια (αν ειδα καλα)με λιγα παραπανισια κιλα και κωλαρα που τη δινει.Με ξεγελασε το τσαχπινικο σαλοναρισμα αλλα μολις μπηκε καταλαβα τι φολα θα φαω. μπενει μεσα με ενα ψευτομαγκικο στυλακι που με ξενερωνει προσωπικα, 0 προκαταρτικα αλλα οταν λεω 0 ειναι 0 δηλαδη μπαινει μεσα ανοιγει καποτα και την βαζει σε εντελως πεσμενη τσαπου, με το ζορι καταφερνω να χω μια 50% στηση οχι απο την ελεηνη πιπα της των 15 δευτερολεπτων αλλα επηδη της χουφτωνα τον κωλο ετσι που ειχε μισοξαπλωσει μπρουμητα μετα, για να κανει αυτη χαδια ουτε λογος, προσπαθουσα να τον βαλω στον κωλο της κανα 2λεπτο και σφιγγοταν για να μην μπει ενω σε καθε αποτυχια διυσδησης μου ελεγε ειρωνικες μαλακιες οπως ΄΄οχι΄΄ η ΄΄τσου΄΄ Θυμός. τα πηρα πολυ ασχημα και της λεω με πολυ αγριο τροπο το κανεις απο κωλο η οχι? οταν ειδε οτι θα κανω φασαρια μου ειπε το κανω και ως δια μαγειας ανοιξε η τρυπα της και μπηκε ο πουλος χωρις δυσκολια. με τα νευρα που με ειχαν πιασει λεω τωρα θα σου δωσω το κωλοτρυπιδι στο χερι μωρη πουτανα αλλα μπα... μετα απο 4-5 πιστονιες μου λεει ελα τελειωνε πρεπει να φυγω (στα 6-7 λεπτα) και ταυτοχρονα η κωλογρια τσα2 χτυπησε την πορτα. λεω στην τανα κατσε σε λιγο τελιωνω. μου λεει με ειρωνια ααααντε περιμενω. αν δεν ειχα 3 μερες να χυσω δεν τελειωνα με τιποτα με την παλιοκαριολα. μαυρο σε αυτην και στην τσατσα αλλα και στην αλλη τη χοντρη τη Σαρα που δουλευει στον ιδιο οικο (εχω φαει φολα απο αυτην οταν ηταν στην φωκαιας στο υπογειο απεναντι απο το ελενοσπιτο)
ειμαι σιγουρος οτι η λαουρα ειναι γυφτισα. μονο τους γυφτους εχω δει να χουν τετιο στυλακι μαγκια κλανια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
326
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mounakias*, Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού