Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 125 10
Sex Studio 158338
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Δευτέρας, έχοντας κάνει βόλτα όλα τα στουντιος κατέληξα στην Ιωάννα. Η Ιωάννα ήταν η πρώτη κοπέλα που ξεκίνησα την σεξουαλική πορεία. Μπήκα με το πρόγραμμα των 40€ ελεύθερο στοματικό, μπαίνω στο δωμάτιο που ήταν πεντακάθαρος και μετά από 3 λεπτά έρχεται και η Ιωάννα. Της λέω είσαι η πρώτη μου.... Και με είπε πως θα με φέρει σαν να είναι η κοπέλα μου. Με ξάπλωσε,με αρχισε τα φιλιά και γλυψιματα από τον λαιμό και σιγά σιγά κατέβαινε. Με πήρε μία πολύ καλή πίπα (λες και με έχουν ξαναπάρει)Γλώσσα που θα την θυμάμαι για πάντα,μετά από κάνα λεπτό πίπας που με τον έκανε σούζα, με φόρεσε το σκουφάκι και ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει. Το πήγαινε παρά πολύ καλα! Αλλά δεν αισθανομουν και με έπεσε... Κατέβηκε με ξαναπήρε πίπα και ανέβηκε πάλι, καμιά 10 φορές πάνω-κατω και πάλι με έπεσε,και τελικά με ξαναπήρε μία τέλεια πίπα με γλυψιμο στις μπάλες και εκεί τελείωσε η μάχη. Με είπε πως πρέπει να βρω κοπέλα γιατι με καποτα δεν αισθάνομαι χαχα
Ήταν πάρα πολύ καλη μαζί μου που δεν το περίμενα να ήταν τόσο ωραίο! Θα ξαναπήγαινα ήταν τίμια και άξια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Panos1996
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nik1410, Galinickos, ilarionas

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2018
Τόσο καλή αυτή η Ιωαννα? Κ σε συμβούλευσε να βρεις κοπέλα..
08 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ήτανε καλή νταξει. Χαχαχαχα
09 Οκτωβρίου, 2018
Tυπε δε νομιζω να ταν η καποτα το προβλημα
09 Οκτωβρίου, 2018
σε ειρωνεύτηκε η γκόμενα?Money MouthMoney MouthMoney Mouthπου κολλαει η απόδοση σου με το να βρεις κοπέλα?Χμμμ;
J
jimikos3
09 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λογικά θα φταίει που είναι πολύ ανοιχτή...
09 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλλον με ειρωνεύτηκε... Το πήρα σαν συμβουλή...
Ίσως να το είπε από την άποψη ότι με δικιά μου κοπέλα θα το κάνω ακαποτο.... Ήταν πρώτη φορά, είχα φουλ ανχος, έτρεμα δεν ήξερα τίποτα να κάνω...
11 Οκτωβρίου, 2018
Φίλε αφού έγινε η ίδια φάση δυο φορές έπρεπε να την στήσεις στα τέσσερα να έχεις εσύ τον έλεγχο και να την ξεσκισεις,ετσι τον είχε αυτή και το εκμεταλλεύτηκε Ντροπή
12 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως έτσι έπρεπε να κάνω... Την επόμενη φορά καλύτερα!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8