Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Hello συναγωνιστές η κριτική μου θα έχει ένα κράμα των προηγούμενων μυστών για την Σαμάνθα καλά και κακά!Ούτε κιεμενα δεν ήταν η πρώτη επιλογή μου τελικά την πήρα ελπίζοντας να δικαιωθώ κιεγω όπως οι προηγούμενοι παρόλο που είχα δεί και μέτριες κριτικές αλλά βασιστηκα στην πλειοψηφία!Στην εμφάνιση είναι όπως την περιέγραψαν οι συναγωνιστές ήρθε με μακρύ εφαρμοστό φόρεμα χαρούμενη και κοινωνική σαν να με ξέρει χρόνια!Γδύνεται ήταν ήδη μπανιαρισμένη και αρχίζει full gfe φάση φιλάκια χαδάκια νάζι με φιλάει παντού είχα ενθουσιαστεί λέω λίρα 100 παίξιμο με τις βυζάρες μετά 69 είχε λίγες τρίχες στο γατάκι της αλλά ήταν καθαρό.Πίπα με γλώσσα και μπόλικο σάλιο ενω έπαιζε το γατάκι της και έχυσε(ήταν μούσκεμα την έπιασα)πρώτη στάση από πάνω με φιλάκια και χάιδεμα στις βυζάρες και πιπίλισμα.Μετά όρθια στον καθρέπτη κάρφωμα και κοίταγμα η κωλάρα της σαν μαξιλάρα έσκαγε στην τσαπού μου.Μετά από έντονο σφυροκόπημα τελείωσε ο πρώτος γύρος.Πήγα για ντουζ μου ζήτησε και έκανε τσιγάρο,ολιγολεπτο διάλλειμα μετέπειτα κλαρίνο ύστερα πολυθρονατο και τέλος στα 4 στήνεται ωραία σε όλες τις στάσεις όπως προείπαν κάρφωνα δίχως αύριο κοιτοντας τον καθρέπτη,αργούσα να τελειώσω μου λέει να το παίξουμε;γονατίζει μου τον παίζει της λέω να τελειώσω καλύτερα με πίπα στο στόμα σου να σου δώσω εξτρά και απαντά θα αργήσουμε και σταματάει το κλαρίνο που είχε αρχίσει και ξαφνικά σηκώνεται πάει στο μπάνιο με αφήνει με το πουλί στο χέρι την ακολουθώ στο μπάνιο αρχίζει να πλένεται κάνει και γαργάρα με χεξαλεν(δεν έχουν όλες λιστεριν)εγώ της λέω δεν τελείωσα 2η φορά έτσι θα με αφήσεις;να μπω στο μπάνιο μαζί σου;όχι θέλω να κάνω μόνη μου χτύπησε το τηλέφωνο και πρεπει να φύγω βγαίνει ντύνεται τακα τακα αδιαφορώντας για μένα που είχα ξενερώσει απ'την άγαρμπη αποχώρηση θυμόμενος έναν συναγωνιστή που του χε κάνει το ίδιο(εξ ου και ο τίτλος της κριτικής)Της δίνω τα λεφτά και έτσι έφυγε η Σαμάνθα.Δεν ζητάω να κάθονται οι κοπέλες με τις ώρες μέχρι να τελειώσω αλλά όταν βλέπεις εναν άνθρωπο να παλέυει να τελειώσει ιδρωμένος να σου προσφέρει εξτρα και εσύ τον παρατάς απροειδοποίητα και φέυγεις αδιαφορώντας αν ξενέρωσα έτσι δίνεις μια κλωτσιά και γκρεμίζεις ότι καλό είχες χτίσει την υπόλοιπη ώρα.Κρίμα γιατί νόμιζα ότι βρήκα νέο στανταρακι φεύγοντας έστειλα και μήνυμα στο γραφείο εξηγόντας τι έγινε και την απογοήτευση μου για την συμπεριφορά της κοπέλας στο τέλος,δεν μπήκαν στον κόπο να απαντήσουν.Και με Ρίμα πχ δεν μπόρεσα να τελειώσω ντούμπλεξ αλλά το πάλεψε στο τέλος με ευχαριστούσε αγκαλιές και φιλιά αποχαιρετιστήρια το λέω για σύγκριση συμπεριφοράς απ'την "άτακτη" φυγή της Σαμάνθας.Καλύτερα ανεξάρτητες τελικά πιο οικονομικές και πιο ξηγημένες σε γενικές γραμμές!Καλά να περνάτε πάμε για άλλα..!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού