Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133641
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά γράφω κριτική, οπότε θέλω την προσοχή σας γιατί κάθε φορά λέω να γράψω (για άλλες κοπέλες) και πάντα με πιάνει η βαρεμάρα. Όμως η χθεσινή μου εμπειρία (6/10/2018) με την Λίλα πρέπει να μοιραστεί και στους υπόλοιπους μυστες -και τσιλοπανα Ματάκι - αφού οι μέρες είναι δύσκολες για τα ποσά που ζητούν οι κοπέλες του χόμπι αυτού.

Έχω κάνει μερικές απόπειρες με call girls ειδικά για πρωκτικό και κατά 90% στο τέλος δεν γινότανε αυτό που ζητούσα, είτε επειδή δεν είχε ενημερώσει το γραφείο την κοπέλα και δεν ήταν προετοιμασμένη, είτε επειδή η κοπέλα δεν ήταν στένη και πόναγε.

Συννενόηση με το γραφείο λίγο ότι νάναι, όμως η φάση λύθηκε. Δωμάτιο 54 hotel bill και τσουπ σκάει η Λίλα για να παίξουμε ρακετόνι.

Κατ εμέ πολύ πιο όμορφη από κοντά το κοράσιο, ετών 20 όπως δείχνουν και τα χαρακτηριστικά της και πολύ άνετη και χαμογελαστή. Εμφάνιση 10 σε πρόσωπο (άρρωστο και λάγνο βλέμμα με γλωσσάρα), σώμα 9 (όμως είναι σε περίοδο γυμναστικής), με το μόνο μείων να είναι τα άβαφτα νύχια σε χέρια και πόδια (ναι είμαι λάτρης του είδους) όμως δικαιολογώ καθώς λόγω καλοκαιριού αρκετές γυναίκες όπως και η Λίλα τα αφήνουν λίγο καιρό χωρίς χρώμα.

Ξεκινάμε λοιπόν. Φιλάκια στην αρχή και χάιδεμα πέοντα ενώ σιγά σιγά αρχίζει να φουντώνει η φάση. Ύστερα από αρκετό χαμούρεμα τον αρπάζει στο στόμα της με μπόλικο σάλιο και ελαφρύ deepthroat, γλειφομπαλάδα ενώ παίχτηκε για αρκετή ώρα rimjob με δική της προτροπή Ναι! . Για κάποιον λόγο που με καύλωνε αφάνταστα όταν τον έβαζε όλο μέσα στο στόμα και πνιγότανε έριχνε κλανιά με το νινάκι της Κουλ

Συνεχίσαμε με τέλεια τριψίμματα στα 4 και twerk μέχρι να φτάσουμε στο σεξ. Το κάνει κέφι το γαμήσι και αυτο φαίνεται ειδικά αν την σεβαστείτε όπως πρέπει.

Σεξ: Πρώτα λίγο μουνάκι για να υγρανθεί.Έχει ωραία μεγάλα μουνόχειλα και δουλεμένο σουφράκι -όχι σκισμένο- που σε κάνει να θέλεις να μπεις μανιωδώς Ματάκι και να σφυροκοπάς αλύπητα. Όπως και έγινε. Ιεραποστολικό στην αρχή και μετά σιγά σιγά behind party όπου άρχισαν να ανεβαίνουν οι ρυθμοί με το κορίτσι να γουστάρει και εμένα να το παστελώνω λέγοντας από μέσα μου το πόσο καύλα είναι να πηδάς ένα πιτσιρίκι και να κάνει κέφι το κουλούρι της.

Μετά από λίγη ώρα και αφού είμαι έτοιμος για τίμιο φλόκιασμα μου πετάει το προφυλακτικό, βγάζει έξω τη γλώσσάρα της και τα παίρνει όλα στο πρόσωπο με εμένα να σπαρταράω και αυτή να χαμογελάει με νάζι και πονηριά.

Άφτερ σεξ: Μετά από τα απαραίτητα μπανάκια (δικά της σαμπουαν και στοματικό διάλυμμα) πιάσαμε την κουβέντα και κατάλαβα ότι είναι ξύπνιο τυπάκι, θέλει να σε ικανοποιήσει με το παραπάνω και γουστάρει τη δουλειά της. Κρατήστε αυτό.

Δεύτερος γύρος δεν παίχτηκε λόγω χρόνου όμως ένιωθα ικανοποιημένος και γεμάτος καθώς έκανα ακριβώς αυτά που ήθελα.

Δωράκι: 150 το απλό + 30 το behind party.

Με μία λέξη: Άψογη και πολύ καλό τυπάκι. Χαίρεσαι να την δικάζεις και ναι το γουστάρει. Μύστες σεβαστείτε και δοκιμάστε. Δεν θα χάσετε. Αυτά από εμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
87
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 177357, mobydickj και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2018
Ξενέρωσα και εγώ με τα άβαφτα νύχια διαβάζοντας το και μόνο Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
08 Οκτωβρίου, 2018
" όταν τον έβαζε όλο μέσα στο στόμα και πνιγότανε έριχνε κλανιά με το νινάκι της"
Πως είσαι σίγουρος ότι ήταν από το νινάκι της?
review reaction 3 hornyasfuck
09 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το κουλούρι ήταν ταπωμένο Κουλ
review reaction 1 review reaction 3 ftshslv, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3