Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
στην δεύτερη βάρδια τίμησα την Μισέλ .
Κοπέλα από την Βενεζουέλα πιτσιρίκα , σώμα με πιασιματάκια αλλά φοβερό 3.5-4άρι βυζί , φοράει και γυαλάκια .
Εμφανώς τρακαρισμένη ήρθε στο δωμάτιο (στην συνέχεια λύθηκε αρκετά ) την ρώτησα αν μιλάει αγγλικά , παρόλο που απάντησε πόκο δεν μιλούσε τίποτα… Ασχολήθηκα πάρα πολύ με τις βυζάρες της αλλά και με το μουνάκι της και της άρεσε .
Γλωσσόφιλα δεν δίνει . Πίπα χωρίς προφυλακτικό απροσδόκητα καλή και για ώρα . Στα αρνητικά ότι πρίν ανέβει από πάνω μου έβαλε αρκετό τζέλ στο μουνι της . Πάνω μου κουνιόταν πολύ καλά ενώ στην συνέχεια και στα τέσσερα πολύ καλό στήσιμο αλλά και αντοχή σε πιο δυνατους ρυθμούς . Την πήρα και για λίγο ιεραποστολικά . Έβγαλα το προφυλακτικό και της έδειξα να μου πάρει πάλι πίπα , δεν αρνήθηκε αλλά μου έδειξε να μην την χύσω στα πρόσωπο(στο στόμα δεν τα παίρνει) , λίγο πίπα λίγο ισπανική έχυσα στις βυζάρες της . Της έκανε εντύπωση που της είπα να περιμένει για να την καθαρίσω και στο τέλος με ευχαρίστησε . Απροσδόκητα καλή συνεύρεση με νεαρή λατίνα , στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2018
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, TOMCRUISE, pistolpit και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2018
Money MouthMoney MouthMoney Mouth
O
olimpi@k@r@
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1