Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ξημερώματα Παρασκευής πρός Σάββατο πήρα παρτούζα την Ζανα και την Αννα .
Την Ζανα πρίν από την παρτούζα την είχα πάρει και δυο φορές μόνη της και είχα περάσει πάρα πολύ καλά . Κοπέλες που χωρίς να είναι εμφανισιακά τίποτα το ιδιαίτερο έχουν κάνει ντόρο και τις έχουν τιμήσει όλοι οι μετανάστες που βολτάρουν στο Μεταξουργείο .
Κοπέλες που όντως είναι αυτό που λες της διπλανής πόρτας .
Στο δωμάτιο μπήκαν γελώντας και ποιο άνετη ήταν η Ζανα που με θυμόταν . Στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται αλλά η Ζανα κάνει και γυμνό τσιμπούκι και μάλιστα αρκετά καλό ενώ η Άννα γλύφει μεν τον πούτσο με τη γλώσσα της αλλά δεν τον βάζει στο στόμα της . Ταυτόχρονα δεν με έγλυψαν αλλά όσο μου τον έγλυφε η Ζανα εγώ έγλυφα το μουνάκι της Άννας .
Δεκτικές όταν τους ζήτησα να στηθούν στα τέσσερα και να τις γλύψω εναλλάξ . Πρώτα πήρα την Άννα , της είπα να ανέβει από πάνω μου αλλά δεν το πολυείχε , η Ζανα της χάιδευε τα βυζιά ενώ έδιναν και πεταχτά φιλιά στα χείλη . Την Ζανα την πήρα στα τέσσερα , κωλάρα και καλό στήσιμο η Άννα απλά καθόταν και μας κοιτούσε .
Το τελείωμα έγινε στα κορμιά τους και συγκεκριμένα στα βυζιά τους όπου η Ζανα γελώντας έτριβε μα τα χέρια της τα χύσια τόσο από τα βυζιά της όσο και από τα βυζιά της Άννας . Παρόλο τον χαμό που γινόταν έξω έκατσα 20 λεπτά .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.619
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, pirkavlos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού