Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επίσκεψη Κυριακή μεσημέρι . Δούλευε η Ειρήνη , μίλφ από την Ουκρανία με μαύρα μαλλιά μέχρι τον ύψος των ώμων .
Με τα μαύρα που φοράει φαίνεται να έχει κανονικό σώμα αλλά επιμελώς κρύβει την κοιλίτσα της , βυζί 1.5-2άρι .
Πληρωμή και είσοδος στο δωμάτιο .Ενώ με πέτυχε όρθιο όταν μπήκε στο δωμάτιο κοντοστάθηκε και μου είπε να ξαπλώσω .
Τα προκαταρκτικά της περιορίστηκαν σε χάιδεμα του στήθους μου και του πούτσου ενώ γλωσσόφιλα τα αποφεύγει , πίπα κάνει χωρίς προφυλακτικό αφού σε καθαρίσει σχολαστικά . Για μιλφ είναι απογοητευτική η πίπα της ,με πολύ χέρι και ρηχή , να επισημάνω ότι όταν πήγα να την φιλήσω στο στήθος τραβήχτηκε και μου είπε πιο σιγά …ενώ όταν πήγα να της γλύψω το μουνί με άφησε για 15-20 δευτερόλεπτα και μετά μου είπε ότι την ενοχλούν τα γένια μου…(πάντα είμαι ξυρισμένος) .
Στο σέξ δεν έχει κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή , στο τέλος ενώ υποτίθεται ότι κάνει τελειωτικό στο στόμα με το που νιώσει τις πρώτες σταγόνες ανοίγει το στόμα της και πέφτουν κάτω . Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτο δεκάλεπτο , δεν θα την προτιμήσω ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, dmtrsxxx, @.Dod0s και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού