Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απο βραδυνή διασκεδαση αποφάσησα να περασω μια βολτα απο αρκετα σπιτια της φυλης για δω αν μου αρεσει καποια κοπελα. Μπαινωντας στο 65Β η τσατσα μου συστηνει για απλο προγραμμα την Μονικα μια ψηλη ξανθια με γλυκο ομορφο προσωπο καλιγραμο σωμα με αρκετα πιασιματα και 2.5 φυσικο στηθος οπως το εβλεπα μεσα απο τον στηθοδεσμο που φορουσε.
Αν την εβλεπα εξω θα ελεγα πως ειναι μια μοντελε κιριλε κοπελα που δεν θα παιρνοταν απαρατηρητη . Επειδη μου αρεσουν οι ψηλες γυναικες και το φυσικο στηθος ,καθως ψηλος και εγω μου εκανε κλικ πληρωσα το μπλε παραβολο στην ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο που ηταν καθαρο . Η Μονικα μολις ηρθε στο δωματιο ηταν πολυ προσχαρη ,επικοινωνιακη εξυπνη που εσπασε τον παγο μεσα στα πρωτα λεπτα και με εκανε να αισθανθω ανετα. Η πιπα της ηταν βαθια χωρις χερι η δοντι και στις τρεις στασεις που καναμε αν και για το νεαρο της ηλικιας της (26) μου εδωσε την εντυπωση μιας πολυ θερμης αισθησιακης εμπειρης γυναικας. Γενικα για το απλο προγραμα που κανει ειναι καθαρη, σε ρωταγε τι ηθελες, δεν βιαζοταν και δεν μου εδωσε την εντυπωση της ξεπετας.
Στα αρνητικα η ευγενικη τσατσα που φωναξε στο 10 λεπτο και με εκοψε αλλα η Μονικα την εγραψε και συνεχισε ακαθεκτη ενω μετα το τελος εκατσε και για λιγο σοσιαλ .Σιγουρα θα την επισκευτω ξανα οταν ξαναερθω Ελλαδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dimitris Fahrenheit, δημητρης νατσης, sexaddict7 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2018
Όμορφη κοπέλα με πολύ ωραίο κώλο.Στις αρχές ήταν καλή αλλά εξελιχθηκε σε ξεπέτα και μικροβιοφοβική!
11 Οκτωβρίου, 2018
Μικροβιοφοβικη? Προτιμώ να προσέχω την υγεία μου να είμαι καλά και να προσέχω τους πελάτες μου να είναι και αυτή καλά ,τόσο απλά.
21 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρα εισαι Μονικα πανω απο ολα ασφαλες σεξ κι ας ειναι και αποστειρωμενο που λενε για να ειμαστε ολοι και ολες καλα και να περναμε καλα . Το μονο κακο που η κυρια φωναζει νωρις και αγχωνει τους πελατες προσπαθησε να της μιλησεις να ειναι πιο ελαστικη τουλαχιστον για τους τακτικους που βλεπει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3