Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον πρωτη φορα που πηρα απο το γραφειο και γενικα ειμαι πολυ ευχαριστιμενος απο το αποτελεσμα. Κανονιστικε μεσο τηλεφωνου η συναντηση κανονικα σε ενα απο τα κλασσικα ξενοδοχεια στο κεντρο. Το κοριτσι ηρθε στην ωρα της και χτυπισε την πορτα. Ειχα αγχωθει να δω αμα θα ειναι οπως στις φωτο και ανοιγω την πορτα. Βλεπω ενα μπουμπουκι, μες την ενεργεια και την καυλα! Με το που μπηκε στηθηκε στο κρεβατι και μυ εδειξε την κολαρα της! Αρχισε να την κουναει και εγω απλα τρελαθηκα. Αρχισε ο αγωνας οπου εγω γενικα ενοιωσα σαν να ειμαι με την κοπελα μου. Δυο γυροι πολθ καλοι και χαλαροι απο μερος μου γιατι ημουν αρκετα κουρασμενος. Περα απο το σεξ που χαρηκα πολυ ευχαριστηθηκα να μιλαω μαζι της και να λεμε μαλακιες περι ανεμων υδατων. Δεν μου βγηκε απο εμενα συναισθημα pse. Θα την ξανασυναντουσα αλλα εχει τοσες επιλογες το γραφειο που μετα απο τα αλλα που θα ηθελα να δοκιμασω θα ξαναγυρισω να την δω. Περασα καλα. Το μονο που μου ειπε απο την αρχη και δεν με χαλασε ειναι οτι δεν θελει να την χυνουν στο στομα. Εγω δεν εχω προβλημα με αυτο. Αλλοι μπορει να εχουν. Μου εβγαλε κατι πολυ γλυκο και αθωο και ταυτοχρονα κατι πολυ καυλιαρικο. Να περνατε καλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Deadpoolrulez
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
300
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Agapi Diva, kwstasxat, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού