Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Μασατζίδικα 13254
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι καθημερινής επαγγελματική υποχρέωση με έφερε στη περιοχή και μπήκα να κάψω το χρόνο που περίσσεψε μετά.

Δούλευε μια Αλίνα (ήταν σε δωμάτιο-δεν την είδα) και η Αντζελίνα. Ναζιάρικο πρόσωπο και σώμα θηλυκό, φόραγε κάλτσες διχτάκι και μαύρο στρίνγκ. Είχα ήδη αποφασίσει να κάνω μασάζ πριν μπω, έτσι και αλλιώς, αλλά από τη στιγμή που την είδα αισθάνθηκα κάτι ζωντανό στο σώβρακο μου και δεν υπήρχε λόγος να περιμένω την άλλη κοπέλα.

Μασάζ πλάτη, λίγο χέρια πόδια αυχένα και μόλις γύρισα ήδη ήταν καυλωμένη η πούτσα σηκώνοντας τη πετσέτα. Ζήτησα να μου κάνει πίπα ξεσκούφωτη και με πρωτοβουλία της πέρασε τη γλώσσα και από τη γύρω περιοχή. Συνέχεια αυτή από πάνω και εγώ με ανασηκωμένη την πλάτη να γλείφω συνέχεια τις καυλωμένες ρώγες της. Τέλος στήθηκε στα τέσσερα και με θέα την ολοστρόγγυλη κωλάρα της τον έχωσα και άρχισα να την τρυπάω μέχρι έχυσα.

Πήρα ακριβώς αυτό που περίμενα την στιγμή που το ήθελα. Η μόνη ένσταση είναι η ελαφρώς τσιμπημένη τιμή για όλο το πακέτο υπηρεσιών.

Το μαγαζί το είχα επισκεφθεί και παλιότερα όταν ήταν στούντιο και τώρα έχουν κάνει μια σχετική ανακαίνιση προς το μοντέρνο.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
tergo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
338
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού