Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να γράψω μια κριτική για μια κοπέλα που είναι φουλ χωρίς κριτική έως τώρα.
Ελεν λοιπόν, μεγαλύτερη σε ηλικία από τα νεοφερτα κορίτσια του μαγαζιού Κορμαρα πολύ όμορφη και έμπειρη με τρομερή διάθεση να σε ευχαριστήσει.
Γκεισα λοιπόν αφού γνωριστήκαμε και την εγδυσα, προτιμώ εσώρουχα πάρα αυτές τις όχι σεξυ ποδιές, μου ανέβασε την πλάτη στο μσσαζοκρεββατο και ξεκίνησε μασάζ προστάτη κατευθείαν με πολλά γλωσοφιλα κ φιλάκια σε λαιμό και στήθος. Αφού έγινε πέτρα και χορτασα το πουτσομασαζ όπως είχε ανέβει πάνω στο κρεββάτι μου τον πήρε στο στόμα της για δύο λεπτά και όρθιος της τον κάρφωσα από πίσω. Τρομερός κωλος η κοπέλα έχει Κορμαρα και ξέρει να γαμιεται. Φαίνεται η εμπειρία στο σπορ από την κάθε κίνηση που κάνει. Ακόμα κ την παραμικρή. Ξέρει να γαμιεται. Γύρισμα σε ιεραποστολικο και τελείωμα με αγκαλιές κ φιλιά.
Εννοείται μπανακι κ πολύ καλό μασάζ για χαλάρωση μετά.
Συστηνεται για ολοκληρωμένο πακέτο. Μια μονάδα θα της αφαιρέσω για το στήθος και 2 μονάδες από το μαγαζί για τις άθλιες ενδυμασίες των κορασίδων και την μη ανακαίνιση των δωματίων ενώ έχουν μαζέψει όλο το χρήμα. Επιβάλλεται νομίζω.
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλεν
Διαγραμμένο μέλος 183939
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
975
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, booblovR7, flynow

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2018
Γεμισαμε γκεισες. Το καλοκαιρι δεν ανοιξε αυτο, θελει κιολας ανακαινιση
B
bourdious
10 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός συναγωνιστή!!!Κουλ

Από αυτα που γραφουν πολλοί θα νομιζει κανεις οτι κανουν το Αθηνα - Τόκιο Χαυτεία -Ζεφυρι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2