Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Call-Girls 25353
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απο καιρό ήταν στο μυαλο μου να κανονίσω καποια συνάντηση με την Adele. Παντα κάτι τυχαινε και δεν είχα την ευκαιρία, την Παρασκευη όμως ηρθε και έδεσε!
Το γραφειο ήταν εξυπηρετικότατο αφου με ενημέρωσε και για την καθυστερηση λόγο κινησης.
Όταν έφτασε η Adele μπορω να πω οτι μου άρεσε ακομα περισσότερο απο κοντα, ξεκίνησε με αγκαλιες και με έχωσε στα βυζακια της που πραγματικα τα ρούφιξα.
Μπηκε για μπανάκι και έσκασε ολογυμνη να ζητάει πετσετα , την οποια της έδωσα αφου έγλυψα τις μαυρες ρογες της. Στο κρεββάτι τωρα,οπως ειχα δει σε αλλη κριτικη,αναστενάζει πολυ και μιλάει αρκετα. Εμενα αυτο όμως δεν με χάλασε μπορω να πω οτι γουσταρα, δηλαδη ήταν για μένα επιτηδευμένο τόσο-όσο. Μετά την πρώτη φορά μόνη της με καβάλησε παλι για να πάμε για 2ρο ημίχρονο οπως και με τα το 2ρο ημιχρονο μονη της ξεκίνησε το ρούφηγμα.Στο σεξ τα δωσε ολα και δεν έδειξε αν κωλωνει πουθενά.
Φιλια δεν υπηρξαν με γλωσσα κλπ. δεν το πιεσα και γω. Ειδα οτι ίσως να μην ήθελε οποτε πηγα πασο. Σε δευτερη συνάντηση θα θελα να την χαμουρέψω.
Γενικα πέρασα πολυ ωραια, ειχαμε και την κουβεντουλα μας στο χαλαρό καναμε και λιγο χαβαλε. Είναι γενικα κορίτσι χαρούμενο και προσωπικα δεν ενιωσα στιγμη να κλαιω τα λεφτά μου.
Νομίζω οτι θα την συναντουσα σε μιαμισάωρο ή διωρο ραντεβου για να εχω χρονο να την απολαυσω κι'αλλο.Λιγο πιο μετα ομως αφου δοκιμάσω μερικά ακομα κοριτσια του γραφειου.

Καλή συνέχεια τσακάλια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
7.042
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, doc_lin, kostarelos80 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού